sluzby pridana hodnota komplexneho stavebneho systemu porfix
Galéria (7)

Služby – pridaná hodnota komplexného stavebného systému PORFIX

Kvalita a vlastnosti murovacích materiálov na hrubú stavbu sa v poslednom desaťročí výrazne posunuli vpred. Miešačka sa na stavbe už takmer nepoužíva a vymurovať hrubú stavbu rodinného domu je otázkou niekoľkých dní.

Galéria

zahradne betonove prvky, okrasna zahrada
benzínové píly
V PORFIXe si uvedomujú, že stavba domu nie je iba o kvalitných a presných tvárniciach. To, čím sa chce tento slovenských výrobca sivých pórobetónových tvárnic odlíšiť od konkurencie, je kvalita a rozsah sprievodných služieb. Väčšinu z nich PORFIX ponúka bezplatne:
 
1. Za symbolické 1 € môžete získať typizovaný projekt rodinného domu. PORFIX má dnes v ponuke tri projekty domov – PORFIX Bungalov, PORFIX Elegant a PORFIX Comfort. Projekt domu môžete získať za symbolické 1 €. Stačí splniť dve podmienky – objednať si situačné riešenie (180 € s DPH) a postaviť dom z materiálu PORFIX. Už pri kúpe projektu tak môžete ušetriť viac ako 700 €.
 
2. Ak máte vlastný projekt, v PORFIXe vám bezplatne urobia rozpis materiálu na stavebný systém PORFIX.
 
3. Bezplatne vám zostavia aj kladačský výkres na stropný systém PORFIX.
 
4. Ku každej palete tvárnic a priečkoviek dostanete vrece lepidla (25 kg) na tenkovrstvové murovanie za 1 cent (platí do 31.10. 2012). Pri výstavbe rodinného domu tak ušetríte aj viac ako 250 €. 
 
 
5. Na požiadanie vám prídu majstri z PORFIXu bezplatne založiť vašu stavbu. Založia nielen rohy stavby, ale aj všetky zlomové miesta, položia približne 20 ks tvárnic prvého radu a ukážu vám, ako s PORFIXom murovať.


 

6. Neoceniteľným pomocníkom na stavbe je pásová elektrická píla. V PORFIXe vám ju požičajú za 8,40 € s DPH na deň. V požičovni náradia zaplatíte 5-krát viac.
 
7. Počas celého procesu výstavby hrubej stavby sú vám so svojimi bezplatnými odbornými radami k dispozícii technickí poradcovia s bohatými praktickými skúsenosťami. Keď staviate s PORFIXom, máte sa vždy s kým poradiť.
 
Využite služby PORFIXu! Stavajte s rozumom!
infolinka: 0800 10 13 13
www.porfix.sk

Text: PORFIX – pórobetón, a.s.
–>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.