Služby – pridaná hodnota komplexného stavebného systému PORFIX

sluzby pridana hodnota komplexneho stavebneho systemu porfix

Kvalita a vlastnosti murovacích materiálov na hrubú stavbu sa v poslednom desaťročí výrazne posunuli vpred. Miešačka sa na stavbe už takmer nepoužíva a vymurovať hrubú stavbu rodinného domu je otázkou niekoľkých dní.

V PORFIXe si uvedomujú, že stavba domu nie je iba o kvalitných a presných tvárniciach. To, čím sa chce tento slovenských výrobca sivých pórobetónových tvárnic odlíšiť od konkurencie, je kvalita a rozsah sprievodných služieb. Väčšinu z nich PORFIX ponúka bezplatne:
 
1. Za symbolické 1 € môžete získať typizovaný projekt rodinného domu. PORFIX má dnes v ponuke tri projekty domov – PORFIX Bungalov, PORFIX Elegant a PORFIX Comfort. Projekt domu môžete získať za symbolické 1 €. Stačí splniť dve podmienky – objednať si situačné riešenie (180 € s DPH) a postaviť dom z materiálu PORFIX. Už pri kúpe projektu tak môžete ušetriť viac ako 700 €.
 
2. Ak máte vlastný projekt, v PORFIXe vám bezplatne urobia rozpis materiálu na stavebný systém PORFIX.
 
3. Bezplatne vám zostavia aj kladačský výkres na stropný systém PORFIX.
 
4. Ku každej palete tvárnic a priečkoviek dostanete vrece lepidla (25 kg) na tenkovrstvové murovanie za 1 cent (platí do 31.10. 2012). Pri výstavbe rodinného domu tak ušetríte aj viac ako 250 €. 
 
 
5. Na požiadanie vám prídu majstri z PORFIXu bezplatne založiť vašu stavbu. Založia nielen rohy stavby, ale aj všetky zlomové miesta, položia približne 20 ks tvárnic prvého radu a ukážu vám, ako s PORFIXom murovať.


 

6. Neoceniteľným pomocníkom na stavbe je pásová elektrická píla. V PORFIXe vám ju požičajú za 8,40 € s DPH na deň. V požičovni náradia zaplatíte 5-krát viac.
 
7. Počas celého procesu výstavby hrubej stavby sú vám so svojimi bezplatnými odbornými radami k dispozícii technickí poradcovia s bohatými praktickými skúsenosťami. Keď staviate s PORFIXom, máte sa vždy s kým poradiť.
 
Využite služby PORFIXu! Stavajte s rozumom!
infolinka: 0800 10 13 13
www.porfix.sk

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteText: PORFIX – pórobetón, a.s.
–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.