novinka primalex fortissimo clean vase steny budu vzdy ciste

Novinka PRIMALEX FORTISSIMO CLEAN: Vaše steny budú vždy čisté

Spoločnosť PRIMALEX prichádza na trh s jedinečnou novinkou, vďaka ktorej sa škvrny na stenách od kávy, vína, či džúsu stanú minulosťou. Steny natrené PRIMALEX FORTISSIMO CLEAN majú najvyššiu možnú úroveň umývateľnosti a mechanickej odolnosti. Na odstránenie škvŕn vám postačí len navlhčená handrička a saponát, pričom sa nemusíte báť, že farbu umývaním poškodíte.

PRIMALEX FORTISSIMO CLEAN je novinkou v portfóliu produktov spoločnosti PRIMALEX. So súčasným PRIMALEX FORTISSIMO ju spája trieda umývateľnosti, ktorá však bola zvýšená na najvyššiu možnú úroveň, čím sa stala najodolnejšou farbou značky PRIMALEX.

Farba je určená na maľovanie stien, minerálnych omietok aj sadrokartónových priečok v často obývaných, namáhaných interiérových priestoroch ako sú jedálenské kúty, kuchyne, detské, či obývacie izby. Vďaka jedinečnej „CLEAN TECHNOLOGY“ budú steny bez neželaných škvŕn aj od problematických látok ako víno, káva, alebo fixky, či čokoláda. Pokročilý polymér použitý v tejto farbe, zabezpečuje jej hydrofóbne a olejofóbne vlastnosti.

PRIMALEX FORTISSIMO CLEAN sa predáva v 4 kg balení ako biely interiérový náter, ktorý je tónovateľný tekutými tónovacími farbami PRIMALEX MIXX. Ten ponúka na výber 14 odtieňov v baleniach 0,5 kg a 1 kg.

PPG Deco Slovakia, s.r.o. Žilina
www.primalex.sk –>

  1. dana says:

    Možno by stálo za zváženie na cokel do kuchyne

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje