Nové penetrácie Mapei

Aplikácia penetračného náteru
Zdroj: MAPEI SK

Mapei predstavuje novinky vysoko účinných penetračných náterov s veľmi nízkym obsahom emisií organických prchavých látok.

Penetračné nátery Mapei sú súčasťou profesionálne navrhovaných technických riešení pri inštalácii obkladových prvkov z keramiky a prírodného kameňa a pri vyrovnávaní podkladových vrstiev pred lepením pružných podlahovín. Výrobky pre tento typ použitia slúžia na zvýšenie prídržnosti následne aplikovaných vrstiev, zjednotenie nasiakavosti a povrchové spevnenie podkladových vrstiev.

Aplikácia penetračného náteru
Zdroj: MAPEI SK

Primer G Pro

Vysokoúčinný, rýchloschnúci koncentrovaný penetračný náter na báze vysokokvalitnej syntetickej živice vo vodnej disperzii a bez obsahu rozpúšťadla. Vhodný pre použitie v interiéri a exteriéri, na rôznych druhoch nasiakavých podkladov pred inštaláciou obkladových prvkov, aplikáciou vyrovnávacích mált, nanesením interiérových náterových farieb, lepením tapiet alebo pred inými dokončovacími prácami.

Primer G Pro v neriedenom stave vytvára dokonalú separačnú vrstvu medzi chemicky nekompatibilnými materiálmi, ako napr. anhydridový poter a cementová samonivelizačná malta alebo sadrová omietka a cementové lepidlo.

Primer G Pro 5l EXP peneračný náter
Zdroj: MAPEI SK

M-Grunt

Hĺbkový penetračný náter na báze syntetickej živice vo vodnej disperzii a bez obsahu rozpúšťadla, pripravený na okamžité použitie v interiéri a exteriéri. Výrobok sa odporúča použiť na nasiakavých povrchoch pred aplikáciou vyrovnávacích mált, omietok, interiérových náterových farieb, lepidiel na tapety a obkladových prvkov.

M Grunt 5l EXP penetračný náter
Zdroj: MAPEI SK

Eco Prim Grip Plus

Viacúčelový penetračný náter s obsahom plniva na báze syntetickej živice vo vodnej disperzii. Výrobok je pripravený na okamžité použitie v interiéri a exteriéri. Po aplikácii vzniká zdrsnený povrch, ktorý výrazne zvyšuje prídržnosť následne aplikovaných lepidiel, vyrovnávacích a samonivelizačných mált na nenasiakavých povrchoch, ako sú keramika, terazzo a prírodný kameň.

Eco Prim Grip Plus penetračný náter
Zdroj: MAPEI SK

Eco Prim T Plus

Viacúčelový penetračný náter na báze akrylovej živice vo vodnej disperzii a bez obsahu rozpúšťadla, určený na použitie len v interiéri. Vhodný na zvýšenie prídržnosti vyrovnávacích mált na nasiakavých a nenasiakavých povrchoch a pôvodných podkladoch so zvyškami lepidiel. Tiež sa používa pri príprave veľmi kompaktných a hladkých cementových omietok a betónových podláh.

Eco Prim T Plus 5kg penetračný náter
Zdroj: MAPEI SK

PR článok MAPEI SK, s.r.o.