Vyrovnávanie obkladov
Zdroj: Mapei

Ako na vyrovnanie podlahy? Vyskúšajte vyrovnávací systém od Mapei

Čo robiť, aby ste uložili dlažbu bez posunov, nerovností a s ohľadom na detail? Môže vám pomôcť riešenie od spoločnosti Mapei pre mechanické aj manuálne vyrovnávanie obkladov – MapeLevel Easy System a MapeLevel EasyWDG System. Jeho aplikáciu bez problémov zvládnete aj vy.

Medzi týmito systémami je jeden zásadný rozdiel – MapeLevel Easy System možno aplikovať mechanicky, pričom MapeLevel Easy WDG System je určený na manuálnu aplikáciu. Použiť ich môžete na podlahy aj steny. A na čo sú dobré? Obidva systémy totiž zaistia rovinatosť inštalovaných prvkov a predídu vzniku prípadných nerovností medzi obkladom alebo dlažbou.

Dokonale rovný povrch obkladov zabezpečí MapeLevel EasyWDG System

Systém je určený na keramické a kamenné obklady, vyznačuje sa jednoduchou a presnou inštaláciou – a počas montážneho procesu nemusíte využívať aplikačné kliešte.

Tvoria ho: polypropylénové vyrovnávacie kliny a odstrániteľné HDPE dištančné spony. Môžete ho využiť pri inštalácii dlažby a obkladov, ktoré sa vyznačujú hrúbkou 3 až 12 mm.

Zdroj: Mapei

Ide o jeden z mála manuálnych vyrovnávacích systémov na trhu. A aj napriek manuálnemu využitiu sa vyznačuje rýchlym spôsobom montáže.

Navyše: systém je vyrobený prevažne z recyklovaného plastu.

Mapelevel Easy WDG System
Zdroj: Mapei

Vďaka MapeLevel Easy System nainštalujete jednoduchšie veľké formáty

Mapelevel Easy System je vhodným riešením na obklady z keramiky a prírodného kameňa. Funguje na princípe matíc a je určený na inštaláciu obkladových prvkov, ktoré majú hrúbku od 3 do 21 mm. Zabezpečuje jednoduché a presné vyrovnanie veľkoformátových obkladov.

Tvoria ho: vyrovnávacia klobúková matica (MapeLevel Easy Cap) určená na viac použití a skrutková dištančná podložka. Riešenie je vybavené špeciálnymi  závitmi, vďaka ktorým sa skracuje čas inštalácie.

Cieľom riešenia je zjednodušiť prácu a inštaláciu veľkých formátov.

Zdroj: Mapei

Viac na www.mapei.sk.

Zdroj: PR článok MAPEI SK, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.