Fasády JUBIZOL – fasády s odporúčaním a dlhoročnou tradíciou

image 51014 25 v1

Jedným z najdôležitejších rozhodnutí pri realizácii domu je fasáda. Neurobte chybu, ktorú každý uvidí ako prvú!

Slovinský výrobca JUB je u nás stále viac známi ako značka vysoko kvalitných a cenovo dostupných vnútorných maliarskych farieb s označením JUPOL.

Už menej ho ľudia poznajú ako výrobcu rovnako kvalitných a v širokej škále dostupných fasádnych omietok a farieb pod značkou JUBIZOL.

JUBIZOL je značkou zastrešujúcou kompletné zatepľovacie systémy v skladbe od lepiacich mált cez izolanty na báze EPS po veľkú skupinu povrchových úprav na fasády domov.

Dnes je v ponuke od základných akrylátových fasádnych omietok s vynikajúcou cenou už od 24.99 € s DPH za 25kg vedro, cez silikátové omietky a fasádne farby veľmi obľúbené u „pamiatkárov“ a „EKO“ priaznivcov, najviac vyhľadávané silikónové omietky a to hneď v troch účelových prevedeniach (s označením X pre ekonomické riešenie, vysoko kvalitné omietky Silicone finish ako aj samočistiace omietky na princípoch nano technológií).

Ak si už aj nevyberiete v tejto klasickej širokej škále svoj odtieň a lákajú Vás intenzívne farebné riešenia na detailoch alebo celých plochách fasády domu má JUB pre Vás radu Trend finish a Trend color. Naviac s možnosťou použitia tzv. COOL pigmentov pre efektívne zníženie povrchovej teploty fasády pri tmavých odtieňoch.

Fasáda domu je prvá viditeľná vizitka. Zároveň (spolu so strechou) najdôležitejšia časť domu z hľadiska jeho ochrany a tým aj ochrany vašej investície. A dom je dokázateľné tou najväčšou investíciou v živote. Netvrdíme, aby ste si vybrali tú najdrahšiu – vyberte si tú správnu. Vyberte si z JUB.

www.jub.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.