image 51014 25 v1
Galéria (8)

Fasády JUBIZOL – fasády s odporúčaním a dlhoročnou tradíciou

Jedným z najdôležitejších rozhodnutí pri realizácii domu je fasáda. Neurobte chybu, ktorú každý uvidí ako prvú!

Galéria

Fasády jubizol
Fasády jubizol
Fasády jubizol
Fasády jubizol
Fasády jubizol
Fasády jubizol
Jub farby - NANOCOLOR

Slovinský výrobca JUB je u nás stále viac známi ako značka vysoko kvalitných a cenovo dostupných vnútorných maliarskych farieb s označením JUPOL.

Už menej ho ľudia poznajú ako výrobcu rovnako kvalitných a v širokej škále dostupných fasádnych omietok a farieb pod značkou JUBIZOL.

JUBIZOL je značkou zastrešujúcou kompletné zatepľovacie systémy v skladbe od lepiacich mált cez izolanty na báze EPS po veľkú skupinu povrchových úprav na fasády domov.

Dnes je v ponuke od základných akrylátových fasádnych omietok s vynikajúcou cenou už od 24.99 € s DPH za 25kg vedro, cez silikátové omietky a fasádne farby veľmi obľúbené u „pamiatkárov“ a „EKO“ priaznivcov, najviac vyhľadávané silikónové omietky a to hneď v troch účelových prevedeniach (s označením X pre ekonomické riešenie, vysoko kvalitné omietky Silicone finish ako aj samočistiace omietky na princípoch nano technológií).

Ak si už aj nevyberiete v tejto klasickej širokej škále svoj odtieň a lákajú Vás intenzívne farebné riešenia na detailoch alebo celých plochách fasády domu má JUB pre Vás radu Trend finish a Trend color. Naviac s možnosťou použitia tzv. COOL pigmentov pre efektívne zníženie povrchovej teploty fasády pri tmavých odtieňoch.

Fasáda domu je prvá viditeľná vizitka. Zároveň (spolu so strechou) najdôležitejšia časť domu z hľadiska jeho ochrany a tým aj ochrany vašej investície. A dom je dokázateľné tou najväčšou investíciou v živote. Netvrdíme, aby ste si vybrali tú najdrahšiu – vyberte si tú správnu. Vyberte si z JUB.

www.jub.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje