Vysnívaná spálňa

vysnivana spalna

Trendová línia rovných plôch sa udomácnila aj v našich spálňach. Drevité dekory na dvierkach vytvárajú príjemnú náladu. Oddych a relax v takto zariadenej spálni je vysoko návykový a budete mať problém ráno vstávať do práce alebo za povinnosťami.

Technické riešenie myslí aj na menšie priestory preto je otváranie šatníkovej skrine riešené posuvnými dverami. K základnému vybaveniu spálne môžete doplniť variabilné zostavy komôd, toaletný a nočný stolík, zrkadlo, police. Všetko zladené do harmonického celku.

Spálňová zostava Cassa je odozvou na stály dopyt po kvalitnom nábytku, ktorý spĺňa náročné technické a dizajnové požiadavky, ale má prijateľnú cenu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam môžeme takýto nábytok ponúknuť našim zákazníkom. Spálňa sa vyrába v desiatich farebných vyhotoveniach. Tú svoju si vyberie určite každý.

www.decodom.sk

Komentáre

  1. Krásne návrhy 🙂 Tiež práve rekonštruujeme spálňu, tak milujem takéto inspo články. Ideme meniť aj posteľ, viete mi odporučiť dobrú značku? Matrac mám vybratý tento- http://www.matracetropico.sk/forest-air-aegis- máte niekto skúsenosť?

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.