Spoľahliví majstri majú titul z Mapei Akadémie

Spoľahliví majstri majú titul z Mapei Akadémie

Majstri obkladači s titulom z Mapei Akadémie sú garanciou vašej spokojnosti s kvalitou práce. Interaktívne školenie zdokonalilo ich praktické skúsenosti s realizáciou kúpeľne, sprchovacieho kúta, kuchyne, terasy, balkóna a pod.

Mapei Akadémia, ktorá sa konala začiatkom júna, preverila kvalitu práce takmer stovky majstrov obkladačského remesla. Zástupcovia realizačných spoločností, ale aj individuálni majstri sa počas tohto školenia zoznámili nielen s novinkami, vlastnoručne si tiež vyskúšali pracovné postupy pri inštalácii obkladových prvkov z keramiky, prírodného kameňa a sklenenej mozaiky v interiéri a exteriéri.

Mapei Akadémia potvrdila kvalitu

Počas Mapei Akadémie si účastníci vyskúšali prípravu a vyrovnanie podkladu, aplikáciu dvoch druhov hydroizolačných stierok. Pokračovalo sa lepením obkladu a dlažby. V závere dňa došlo na škárovanie obkladu cementovou a epoxidovou škárovacou maltou. Celým dňom prebiehala živá diskusia o problémoch bežnej obkladačskej praxe, ktoré pomáhali riešiť odborno-technickí pracovníci spoločnosti Mapei.

Školitelia vysoko hodnotili kvalitu práce prítomných majstrov aj s novými technológiami, akými sú napríklad epoxidová škárovacia hmota, akustické izolácie priamo pod inštalovanou dlažbou, doplnkové výrobky vhodné pri izolovaní sprchovacích kútov a balkónov, či lepidlo pre veľkoformátovú dlažbu. „Myslím si, že Mapei Akadémia pomohla mnohým realizátorom odbúrať rešpekt pred prácou s niektorými špecifickými výrobkami. Presvedčili sa na vlastnej koži, že pri dodržiavaní technologických predpisov je práca s výrobkami Mapei veľmi jednoduchá a výsledok dokonalý,“ hovorí Stanislav Hošek, technický manažér, ktorý viedol Mapei Akadémiu.Spoznajte kvalitného majstra vo vašom okolí

Každý účastník Mapei Akadémie získal na záver certifikát majstra Mapei. Jeho kontaktné údaje sa zaradili do on-line databázy kontaktov na preverených obkladačov na webovej stránke www.majstermapei.sk. Táto stránka je určená zákazníkom, ktorí hľadajú skúseného realizátora svojho projektu.

Viac informácií o šikovných majstroch vo vašom okolí na www.majstermapei.sk –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.