uvery na byvanie s urokom od 1 rocne az do 31. maja 2013

Úvery na bývanie s úrokom od 1 % ročne až do 31. mája 2013

Na využitie výhodnej akcie máte viac času. Úvery na bývanie s úrokom od 1 % ročne od Prvej stavebnej sporiteľne, a. s., sú stále v ponuke. 

„Aktuálnu úverovú akciu s úrokovou sadzbou už od 1 % ročne sme spustili 1. februára 2013. Enormný záujem klientov, ktorých žiadosti o úver prichádzali aj v posledných marcových dňoch v stovkách kusov denne, nás presvedčil o  nutnosti jej predĺženia. Práve preto bude pokračovať až do 31. mája 2013“, hovorí predseda predstavenstva PSS, a. s., Ing. Imrich Béreš. Dôkazom úspešnosti tohto kroku sú aj čísla. Klientom sme za prvé dva mesiace poskytli už 5 tisíc nových akciových úverov na bývanie. 

 
Klienti, ktorí výhodnú ponuku ešte nestihli využiť, majú stále šancu. Žiadosť o úver na bývanie vybavia na stretnutí s ktorýmkoľvek obchodným zástupcom PSS, a. s., po celom území Slovenska. Bližšie informácie tiež nájdete na www.pss.sk. 
 
Pre oživenie krátke pripomenutie podmienok. Dvoma najväčšími benefitmi tejto úverovej akcie sú flexibilita a variabilnosť. Klient sa rozhodne pre ten úver, ktorý mu bude vyhovovať najviac. Úrokové sadzby už od 1 % ročne tu naozaj ešte neboli. Flexibilita akcie spočíva najmä vo výbere dĺžky trvania zvýhodnenej úrokovej sadzby, ktorá môže byť 1, 2 alebo 3 roky. V závislosti od toho sa potom mení aj úroková sadzba. Pri najkratšej lehote zvýhodnenia je najlepšia. Akciu môžu využiť súčasní aj noví klienti Prvej stavebnej sporiteľne, a. s. 
 
Aktuálne akciové úrokové sadzby sa tak pri úveroch na bývanie od Prvej stavebnej sporiteľne, a. s., pohybujú od 1 % do 5,69 %, čo je pokles oproti tradičným sadzbám o 1 % až 4,69 %. 
 
„Zároveň chceme upriamiť pozornosť aj na ešte stále, až do 31. 5. 2013, trvajúcu akciu výhodných úverov na obnovu bytových domov s úrokovou sadzbou len 2,99 % ročne. Práve obdobie prvých jarných mesiacov je najvhodnejším pre začatie prác na zatepľovaní a obnove nielen rodinných, ale aj bytových domov. Obe aktuálne akcie umožňujú všetkým záujemcom o financovanie svojho bývania nielen zabezpečiť si výhodne nové bývanie, ale si aj obnoviť to súčasné a pritom ušetriť nie malé prostriedky na úrokoch,“ dodáva Ing. Imrich Béreš na záver. 

 

Viac na www.pss.sk
 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.