Štýlové riešenie toalety jednoducho a nadčasovo

Štýlové riešenie toalety jednoducho a nadčasovo

Toalety s integrovanou sprchou prinášajú svojim užívateľom dokonalý pocit čistoty a predstavujú nový štandard modernej kúpeľne. Voda predstavuje najprirodzenejší spôsob očisty a oproti toaletnému papieru je dôkladnejšia a jemnejšia. Okrem toho toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean ponúkajú hneď niekoľko nadštandardných a užívateľsky príjemných funkcií, ktoré splnia očakávania všetkých zákazníkov. 


Na získanie skutočne štýlovej toalety už nepotrebujete podstupovať technicky a cenovo náročnú prestavbu celej kúpeľne. Či už zariaďujete úplne novú, alebo renovujete existujúcu kúpeľňu, na dosiahnutie maximálneho komfortu nemusíte minúť celý majetok. Toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean je možné skombinovať so všetkými montážnymi a splachovacími systémami značky Geberit.

Dizajnový panel Geberit AquaClean 

Vizuálne úspešná modernizácia

Esteticky príjemný a elegantný výsledok môžete spolu s novou toaletou s integrovanou sprchou získať aj bez nutnosti zásahu do základnej stavebnej štruktúry. Ak prívodné potrubia nie sú k dispozícii v stene, možno ich teraz vďaka novému dizajnovému panelu Geberit AquaClean veľmi jednoducho nainštalovať tak, aby boli skryté. Dizajnový panel umožňuje nainštalovať a skryť vodovodnú prípojku pre toaletu s integrovanou sprchou Geberit AquaClean bez potreby vŕtania do už nalepených obkladačiek. Štíhly panel sa prilepí na hladký, dlaždicami obložený povrch a je možné ho kedykoľvek a bez akýchkoľvek stôp odstrániť. Prívodné potrubie vody je skryté za dizajnovým panelom, ktorý obsahuje integrované tlačidlo dvojitého splachovania, takže staršie tlačidlá splachovania možno vymeniť za nové a estetickejšie. Dizajnový panel je z vodotesného materiálu buď v prevedení bieleho plastu, alebo čierneho a bieleho skla.

V spojení so toaletou s integrovanou sprchou Geberit AquaClean tvorí dizajnový panel dokonale flexibilné riešenie napríklad aj pre prenajaté nehnuteľnosti. Pri zmene adresy je možné ho bez akýchkoľvek stôp odstrániť a znova nainštalovať v novej domácnosti.


Geberit Monolith

Nové spôsoby dizajnu kúpeľní

Krátkosť času, nízky rozpočet či základné stavebné usporiadanie domácnosti – to sú prípady, kedy nie je jednoducho možné skryť splachovaciu nádržku za stenu. Ako atraktívna a dômyselná alternatíva slúži sanitárny modul pre toalety Geberit Monolith. Predná strana sanitárneho modulu, ktorá za svoj dizajn získala mnoho ocenení, je vyrobená z bezpečnostného skla bielej, čiernej alebo hnedej farby a vytvára dobrý dojem v každej kúpeľni.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteCelá sanitárna technika, vrátane výnimočne štíhlej splachovacej nádržky, dvojitého splachovania a zápachovej uzávierky, sa nachádza v tenkom a elegantnom module, do ktorého možno nainštalovať keramiku WC. Moduly sú navrhnuté na rýchlu montáž s minimálnymi úpravami, vo väčšine prípadov ho možno bez stavebných úprav a zásahov pripojiť k existujúcim prípojkám prívodu vody a kanalizácie. Montáž zvládne aj jeden inštalatér, pričom dochádza len k minimálnej tvorbe stavebného prachu, špiny alebo hluku. Toaleta je tak pripravená na použitie už za pár hodín.

Pocit čistoty a príjemná atmosféra sú pre zvýšenie komfortu na toalete kľúčovými faktormi. Verzia Geberit Monolith Plus ponúka dodatočné funkcie, ktoré hravo a štýlovo pozdvihnú vašu toaletu na novú úroveň. Účinné odsávanie zápachu pomocou keramického voštinového filtra s dlhou životnosťou ocenia najmä majitelia kúpeľní spojených s toaletou. Ďalšími nadštandardnými funkciami sú individuálne programovateľné orientačné LED osvetlenie a tlačidlá ovládané jemným dotykom.

Overené riešenie pre nové kúpeľne

Nová kúpeľňa by mala slúžiť pre spokojnosť svojich majiteľov mnoho rokov. Inštalačné prvky na toalety značky Geberit s podomietkovými splachovacími nádržkami predstavujú overené riešenie pre nové kúpeľne. Či už ide o stavbu postavenú mokrým alebo suchým procesom, inštalačné systémy Geberit ponúkajú vždy správne riešenie. Všetky potrebné prípojky sú vopred naplánované, takže všetky modely AquaClean je možné úplne bez problémov nainštalovať a pripojiť k prívodu vody a elektriny.

Viac informácií nájdete na http://www.geberit-aquaclean.sk/inspiracie

PR článok spoločnosti Geberit Slovensko, s. r. o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.