Sprchové zásteny TOP-LINE S
Galéria (9) Zdroj: SanSwiss

Sprchovací kút TOP-LINE S od SanSwiss aj s vaničkou LIVADA za výbornú cenu!

SanSwiss ponúka sprchový kút radu TOP-LINE S s vaničkou LIVADA z liateho mramoru vrátane sifónu s akčnou zľavou 20 %. Akčná ponuka setov platí od 1.10. 2020!

Už od 1. októbra 2020 sú v ponuke kvalitné sprchové kúty TOP-LINE S od SanSwiss s komfortnou výškou 2000 mm v akčnom sete. Výhodný set zahŕňa buď rohový vstup (bez spodného rámového profilu) alebo štvrťkruh, oboje s dvojdielnymi posuvnými dverami. Súčasťou setu je aj sprchová vanička LIVADA z kvalitného liateho mramoru vrátane sifónu, ktorý je univerzálny s priemerom 90 mm. Štvorcový kryt sifónu dokonale ladí s povrchom vaničky.

Sprchové zásteny
TOP-LINE S – štvrťkruh s dvojdielnymi posuvnými dverami. | Zdroj: SanSwiss

Sprchové zásteny TOP-LINE S od SanSwiss: kvalitné materiály a nadčasový dizajn za prívetivú cenu

Komfortné sprchovanie zaisťuje veľkorysá výška 2000 mm a široký vstup. K dispozícii je v tejto rade i možnosť sprchové zásteny bez spodného rámového dielu umožňujúca bezbariérový vstup.

Tieto sprchové kúty tradičného výrobcu SanSwiss sú vyrobené zo 6mm bezpečnostného skla a sú vybavené antiplakovou úpravou Aquaperle. Vďaka tejto úprave vodné kvapky stekajú zo skla dole a neusadzujú sa na ňom. Posuvné dvere tejto sprchové zásteny možno odklopiť, čo výrazne uľahčuje čistenie. Dvojité pojazdové kolieska posuvných dverí slúžia pre ich ľahký a tichý chod. Doraz pojazdu dverí zabraňuje nárazu dverí na konci otvárania.

Výhodou sprchové zásteny TOP-LINE S je aj jednoduchá montáž, výklopný systém spojenia dverí a bočnej steny zaisťujú absolútnu tesnosť a dobrý vzhľad aj bez vŕtania a skrutkovania. Vyrovnávací profil umožňujúci prestaviteľnosť 25 mm predstavuje ideálne riešenie pre nerovné steny vo Vašej kúpeľni.

Štvorcová vanička
Štvorcová vanička LIVADA z liateho mramoru. | Zdroj: SanSwiss

Vanička LIVADA – kvalitný dizajn a maximálne pohodlie

Superplochá sprchová vanička LIVADA v akčnom sete má výšku iba 35 mm a to pri garantovanej nosnosti 150 kg – je totiž veľmi pevná. Povrch vaničky LIVADA je navyše vybavený ochrannou povrchovou úpravou Gelcoat. Vďaka povlaku Gelcoat je táto sprchovacia vanička dokonale hladká a ľahko sa udržiava – nie sú tu obvode, kde by sa usadzovali nečistoty. Gelcoat také umocňuje tiež schopnosť vaničky tepelne izolovať.

Inštalácia sprchové vaničky LIVADA je možná priamo na podlahu, alebo na nožičky, ktoré sú výškovo nastaviteľné – od 85 do 140 mm (voliteľné príslušenstvo). Nožičky môžete nechať voľne odkryté alebo ich zakryť predným panelom.

Dvojité pojazdové kolieska posuvných dverí
Dvojité pojazdové kolieska posuvných dverí sprchovej zásteny TOP-LINE S. | Zdroj: SanSwiss

Dizajnová harmónia

Aby všetko ladilo, nechajte sa inšpirovať zladenou kombináciou sprchovacieho kúta TOP-LINE S a vaničky LIVADA od spoločnosti SanSwiss. Hodí sa do vašej kúpeľne rohový vstup, alebo štvrťkruh?

Špeciálna ponuka na tieto sprchové sety platí od 1.10.2020 do 20.12.2020.

Akčné sety je možné objednať len cez sieť predajcov SanSwiss. Predajcu vo Vašom meste nájdete tu. Vyberte si svoju variantu ešte dnes a ušetrite 20%!

SanSwiss – to sú kvalitné sprchové zásteny a vaničky pre Vašu radosť zo sprchovania.

Galéria

Vyrovnávací profil dverí sprchovej zásteny
Sprchové zásteny TOP-LINE S
Rohový spoj sprchovej zásteny
držadlo sprchovej zásteny
Dvere sprchovej zásteny
Dvojité pojazdové kolieska posuvných dverí
Štvorcová vanička

Zdroj PR SanSwiss s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje