Novinka v sortimente SanSwiss – elegantné sprchové zásteny DIVERA!

Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom
Zdroj: SanSwiss

Objavte moderné a nadčasové sprchové zásteny DIVERA od tradičného českého výrobcu SanSwiss! Ponúka prvotriednu kvalitu, vysokú flexibilitu prispôsobiť sa okoliu kúpeľne a premyslenú funkčnosť. Sprchové zásteny DIVERA majú úplne modulárnu štruktúru, dostupné sú krídlové, posuvné či zalamovacie sprchové dvere, ktoré je možné kombinovať s variabilnými pevnými stenami alebo s bočnými stenami.

Sprchové zásteny DIVERA majú štandardnú výšku 2 000 mm, SanSwiss však na zákazku vyrobia aj atypické sprchové zásteny s výrezom, so skosením, so skrátenou bočnou stenou či so zvláštnou šírkou a výškou. DIVERA spĺňa všetky požiadavky na modernú sprchovú zástenu, je inovatívna, konštrukčne jednoduchá a komfortná. Sklo sprchovej zásteny má hrúbku 6 mm a je pokryté antiplakovou úpravou Aquaperle na elimináciu vodného kameňa. Vyrovnávací profil poskytuje prestaviteľnosť až 60 mm a výrazne tak uľahčuje montáž sprchovej zásteny. Pre optimálnu tesnosť sprchovej zásteny sa štandardne dodáva prahová lišta s výškou 15 mm.

Detail sprchovacieho kúta
Vďaka vyrovnávaciemu profilu, ktorý umožňuje až 60mm prestaviteľnosť, je montáž sprchovej zásteny naozaj jednoduchá. | Zdroj: SanSwiss

Krídlové sprchové dvere sa otvárajú von aj dovnútra, majú magnetické tesnenie a úzke ergonomické madlo na pohodlné otváranie a zatváranie dverí.

Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom
Sprchovací kút DIVERA, aluchróm, číre sklo l Rohový vstup s dvojdielnymi posuvnými dverami. | Zdroj: SanSwiss

Posuvné sprchové dvere vás zaujmú perfektnou kombináciou pohodlia a funkčnosti. Ich výhodou je odklápací systém na ľahké čistenie. Nárazu na konci otvárania dverí zabráni doraz pojazdu dverí. Ľahký a tichý chod pri otváraní posuvných dverí zaistí dvojité pojazdové kolieska.

Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom
Sprchovací kút DIVERA, aluchróm, číre sklo l Rohový vstup s dvojdielnymi posuvnými dverami. | Zdroj: SanSwiss

Spoločnosť SanSwiss vyrába sprchové zásteny DIVERA v tradičnom aluchrómovom prevedení s čírym sklom, s dekorom skla Screen a bielej linky – sieťotlač na vonkajšej strane skla.

Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom
Sprchová zástena DIVERA, aluchróm, dekor skla Screen l Jednodielne posuvné dvere s bočnou stenou. | Zdroj: SanSwiss

Atraktívne Walk-in zásteny DIVERA pre netradičný vzhľad vašej kúpeľne

Aktuálnym trendom pre moderné riešenie kúpeľne sú Walk-in zásteny. Jedná sa o pevné steny, ktoré umožňujú široký vstup do sprchy a zároveň poskytujú veľký priestor na relaxáciu pri sprchovaní. Transparentné plochy pevných zásten sú dominantným prvkom kúpeľne vďaka originálnemu dizajnu. Walk-in zásteny od SanSwiss sú nielen stále obľúbenejším variantom k štandardným sprchovým zástenám, ale aj zaujímavým riešením pre atraktívne riešenie kúpeľne. Inštalácia Walk-in zásten je možná do rohu kúpeľne, voľne do priestoru alebo ako vaňové zásteny. Walk-in zásteny môžete inštalovať aj priamo na podlahu či na plochú sprchovú vaničku. SanSwiss vyrába v rade DIVERA aj Walk-in zásteny. Ide o pevnú stenu samostatnú vrátane montážneho setu – vodorovné vzpery, o pevnú stenu samostatnú vrátane montážneho setu – stropné vzpery alebo o pevnú stenu samostatnú vrátane krátkej otočnej steny v 90 ° alebo v 180 ° – krátke otočné steny čiastočne zamedzia striekanie vody zo sprchy.

Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom
Walk-in zástena DIVERA, aluchróm, číre sklo l Pevná stena samostatná s krátkou otočnou stenou v 180°. | Zdroj: SanSwiss

Rad DIVERA a praktické sprchové vaničky

Ako už bolo spomenuté, sprchové zásteny a Walk-in zásteny DIVERA je možné inštalovať aj na sprchové vaničky. SanSwiss vo svojom širokom sortimente ponúka okrem niekoľkých sprchových zásten aj sprchové vaničky ILA a LIVADA. Sprchové vaničky ILA ponúkajú nadčasový dizajn s moderným krytom sifónu v rôznych farbách. Sprchové vaničky LIVADA vynikajú nielen jedinečným a čistým dizajnom a vysokou kvalitou, ale aj univerzálnym okrúhlym sifónom s decentným štvorcovým krytom vo farbe sprchovej vaničky.

Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom
Štvorcová sprchová vanička ILA. | Zdroj: SanSwiss
Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom
Obdĺžniková sprchová vanička LIVADA. | Zdroj: SanSwiss

Jedná sa o superploché sprchové vaničky s výškou 30, 35 alebo 37 mm vyrobené z kvalitného liateho mramoru, ktoré tlmia hluk a poskytujú tepelnú izoláciu. Všetky sprchové vaničky od SanSwiss spĺňajú európsku normu EN 14527:2006. Ich inštalácia je možná priamo na podlahu alebo na nožičky, ktoré je možné voliteľne dokúpiť.

Viac informácií sa dozviete na webových stránkach spoločnosti SanSwiss.

Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.