Opravy a rekonštrukcie, ktoré vás budú baviť!
Galéria (13)

Opravy a rekonštrukcie, ktoré vás budú baviť!

Z času na čas sa všetci zasnívame a predstavujeme si, aké by to bolo  – konečne opraviť prasknuté tienidlo na lampe v spálni, postarať sa o modernizáciu kuchyne alebo deťom v izbe vymeniť opotrebovaný koberec za moderné linoleum. Lenže … tá práca okolo toho! A prachu a nepodarených pokusov, otlčených prstov, hádok s drahou polovičkou…  Ak ste to aj vy doteraz vopred vzdávali,  už nemusíte!  

Galéria

Pattex chemoprén
Pattex chemoprén
Pattex chemoprén
Pattex chemoprén
Pattex chemoprén
Pattex chemoprén
Pattex chemoprén
Pattex chemoprén

Čas rekonštrukcií a opráv, ktoré stáli príliš veľa peňazí a nervov a zaručene sa vždy pretiahli (aj predražili) na dvojnásobok, už je totiž dávno preč. To, čo vás doteraz zdržiavalo a otravovalo, vás môže všetkých doma naozaj baviť – ak viete, akých parťákov si k tomu prizvať. Ak chcete vrátiť lesk prasknutému tienidlu na lampe po babičke alebo túžite po oživení kuchynskej linky novou pracovnou doskou, nepotrebujete na to špecializovanú firmu a linoleum do tej detskej izby položíte tiež úplne sami. I keď … úplne sami vlastne nie. Jedného nenahraditeľného pomocníka predsa len oceníte: lepidlo Pattex Chemoprén!
Lepidlá Pattex Chemoprén majú tie najlepšie referencie. Používali ich domáci majstri už dve generácie pred vami. Práve tieto lepidlá možno pomáhali pri stavbe vášho prvého pieskoviska alebo domčeka pre bábiky, keď ste boli ešte malí. A dnes môžu pomáhať i vám.

Pre Pattex Chemoprén Univerzal si môžete vymyslieť takmer akúkoľvek prácu. Od prilepenia nového vešiaka v chodbe (kto by dnes bral do ruky kladivo?!), lepenia prasknutých tienidiel, hrnčekov, kvetináčov, uvoľnených rúčok na náradí či kuchynskom náčiní, pokojne až po pokladanie už spomenutého linolea (alebo marmolea, korkovej podlahy, palubových dosiek…) alebo výmenu pracovnej dosky v kuchyni. Že musíte opraviť uvoľnený remienok na náramkových hodinkách? Ten starý, kožený, čo máte tak radi? Opäť to bude len a len Pattex Chemoprén Univerzal. A ak máte doma malé deti a potrebujete byt prispôsobiť pre ich bezpečnosť? Ochranné prvky prilepíte práve s Pattexom Chemoprén. Ako už totiž jeho názov napovedá, je to lepidlo univerzálne, ochotné prilepiť takmer všetky materiály: drevo, papier, kov, plasty, gumu, sklo… Bez námahy a so zárukou dobrého výsledku!Ak vás čakajú väčšie opravy v byte, dome nebo na terase, pustite k slovu radšej Pattex Chemoprén Extrém. Spojí nespojiteľné a spojí to spoľahlivo a „na veky vekov“. Jeho sila je v schopnosti udržať pokope aj ťažké kusy, veľké plochy alebo namáhané diely. Potom si už pravdaže nevystačíte s malou tubou tohto lepidla, k dispozícii však máte zodpovedajúce veľké balenia v plechovke, ktoré sa práve na veľké akcie skvelo hodia.

Pattex Chemoprén vám dokáže pomôcť naozaj veľmi. Pri malej aj veľkej rekonštrukcii, vo sviatok aj vo všedný deň – jednoducho kedykoľvek, keď vaša domácnosť volá SOS a potrebuje nejaký odborný zásah. So sebou si ho môžete vziať na chalupu, pod stan, na výlet na bicykli alebo napríklad do člna, keď budete splavovať rieku. Stačí zlomiť pádlo a hneď máte dokonalú príležitosť pre toto všestranné lepidlo, ktoré je skutočnou zárukou dobre vykonanej práce! Chcete o ňom vedieť viac? Podrobnosti, nápady a inšpiráciu nájdete na www.pattex.sk. A verte, iba raz ho vyskúšate a už to pre vás bude „váš chemáč“!

PR článok spoločnosti HENKEL Slovensko, spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje