Parný čistič KÄRCHER
Galéria (6) Zdroj: KÄRCHER

Zabudnite na neefektívne a zdĺhavé čistenie

Parné čistenie s parnými čističmi Kärcher predstavuje revolúciu v čistení a údržbe domácností. Tieto inovatívne zariadenia vám ponúkajú viacero možností využitia pary a prinášajú mnoho výhod, ktoré sa týkajú čistoty, efektivity a udržateľnosti.

Galéria

Parný čistič KÄRCHER
Parný čistič KÄRCHER
Parný čistič KÄRCHER
Parný čistič KÄRCHER
Parný čistič KÄRCHER

Použitie parných čističov

Parné čističe Kärcher vám umožňujú čistiť širokú škálu povrchov a materiálov bez použitia agresívnych čistiacich prostriedkov. Para je prirodzeným čistiacim prostriedkom, ktorý rozpúšťa a odstraňuje špinu, mastnotu a baktérie. Toto zariadenie je univerzálne a viete ho využiť na čistenie dlažby, laminátových podláh, kúpeľní, okien, zrkadiel a iných povrchov vo vašej domácnosti. Vďaka vhodnému príslušenstvu, viete parný čistič premeniť na parný generátor na žehlenie a využívať tak parný čistič počas celého roka.

Parný čistič KÄRCHER
Zdroj: KÄRCHER

Parné čističe je však pri dodržaní bezpečnostných pravidiel, možné použiť aj na čistenie v exteriéri. Samozrejmosťou je čistenie okien, okenných rámov alebo vonkajších žalúzií, ktoré môžete vďaka sile pary, vyčistiť od zažratej špiny. Vďaka funkcií VapoHydro, vedia vybrané parné čističe Kärcher čistiť kombináciou horúcej vody a pary. Túto funkciu môžete využiť pri hĺbkovom čistení exteriérovej dlažby alebo pri hĺbkovom čistení záhradného nábytku. Je dôležité, aby ste v prípade nábytku z prírodných materiálov, po vyčistení dostatočne ošetrili lakom, voskom alebo farbou.

Ekonomické využitie

Parné čističe Kärcher sú nielen ekologické, ale aj ekonomicky efektívne. Voda je jediné vstupné médium, ktoré potrebujete na vytvorenie pary, čo znamená, že nemusíte investovať do drahých čistiacich prostriedkov. Okrem toho, z jedného litra vody dokáže vygenerovať až 1700 litrov pary, čo postačuje na kompletné vyčistenie vašej domácnosti.

Parný čistič KÄRCHER
Zdroj: KÄRCHER

Parné čistenie je tiež rýchle a účinné. Para má vysokú čistiacu silu, a preto sa špina ľahko uvoľňuje a odstraňuje. To znamená, že ušetríte čas a energiu pri každom čistiacom úkone. Utierky z mikrovlákna, ktoré sa používajú s parným čističom, je možné opakovane prať v práčke a nie je tak potrebné pre každé čistenie používať nové utierky.

Zdravšia voľba

Čistenie parou nie je len efektívnym spôsobom čistenia, ale aj zdravým riešením pre vašu domácnosť. Pri parnom čistení nezanecháva para na povrchoch žiadne zvyšky chemických čistiacich prostriedkov, čo je významné pre alergikov a rodiny s deťmi alebo domácimi zvieratami. Parné čistenie taktiež viaže prach a alergény, čím výrazne zlepšuje kvalitu vzduchu vo vašom dome.

Parný čistič KÄRCHER
Zdroj: KÄRCHER

Čistenie parou prináša aj ďalšie výhody, ako je údržba a dlhšia životnosť vašich domácich spotrebičov. Pravidelným čistením môžete predchádzať usadzovaniu vodného kameňa a iných nečistôt vo vašej varnej kanvici, práčke alebo umývačke riadu.

Parný čistič KÄRCHER
Zdroj: KÄRCHER

S parnými čističmi Kärcher máte v rukách efektívny a ekologický nástroj na čistenie, dezinfekciu a údržbu rôznych povrchov a materiálov vo vašej domácnosti. Ušetríte čas, peniaze a zároveň prinesiete do svojho života ekologický prístup k čisteniu. Teraz vám navyše Kärcher prináša možnosť vyskúšať parný čistič v pohodlí domova až 60 dní, bez rizika a s garanciou vrátenia peňazí.

Zdroj: PR článok KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.