Zbavte vašu chalupu vlhkosti a príjemne ju prevoňajte

image 29490 25 v1

Tešíte sa na príjemný víkend na chalupe mimo mesta, kde si oddýchnete a načerpáte novú energiu? Nezabudnite ju však pripraviť na blížiace sa vlhké obdobie plné daždivých jesenných dní.

Chalupa býva častokrát málo vetraná, obzvlášť keď do nej prídeme po dlhšom čase. Zatuchnutý vzduch, zarosené okná a vlhké steny sú spôsobené nadmernou vlhkosťou z prostredia. Všetko sú to faktory, ktoré prispievajú ku nežiadúcemu vzniku plesní, prehnívaniu dreva či opadávaniu omietok okrem závažných zdravotných problémov. Je možné týmto nežiadúcim účinkom predísť a to za pomoci inovatívneho systému pohlcovania vlhkosti v miestnosti, ktorý napomáha regulovať vlhkosť v uzavretých priestoroch – CERESIT STOP VLHKOSTI AERO 360°.

Teraz je tu Novinka – náhradné tablety Ceresit Stop Vlhkosti jarná vôňa. Nová príjemná vôňa jarných kvetov, ktorá dokonale doladí atmosféru na chalupe uprostred prírody. Náhradné tablety pohlcujú nadmernú vlhkosť a optimalizujú ju na správne hodnoty a zároveň neutralizujú nežiadúci zápach až o 70%. Nové tablety boli vyvinuté tak, aby ich účinok pohlcovania nadmernej vlhkosti bol vyšší až o 40% (po vložení do nového prístroja Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360°). Vďaka členitému tvaru a prúdeniu vzduchu okolo tablety sú prvé absorbované kvapky viditeľné už po 12 hodinách.

Teraz je pre vás v ponuke výhodné balenie, v ktorom sa nachádzajú 3 neutrálne náhradné tablety a 1 náhradná tableta s jarnou vôňou zadarmo.


PRE VÁŠ ZDRAVŠÍ DOMOV!

Pre viac informácií o nadmernej vlhkosti v domácnosti navštívte stránku: www.stopvlhkosti.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.