image 29490 25 v1
Galéria (4)

Zbavte vašu chalupu vlhkosti a príjemne ju prevoňajte

Tešíte sa na príjemný víkend na chalupe mimo mesta, kde si oddýchnete a načerpáte novú energiu? Nezabudnite ju však pripraviť na blížiace sa vlhké obdobie plné daždivých jesenných dní.

Galéria

Zbavte vašu chalupu vlhkosti - 111202-C-Appareil-Face-Blanc
Zbavte vašu chalupu vlhkosti - A360-SK_Refill_PROMO3+1_1506
Zbavte vašu chalupu vlhkosti - Ceresit_Aero360_Springfresh_Refill_SK_1506

Chalupa býva častokrát málo vetraná, obzvlášť keď do nej prídeme po dlhšom čase. Zatuchnutý vzduch, zarosené okná a vlhké steny sú spôsobené nadmernou vlhkosťou z prostredia. Všetko sú to faktory, ktoré prispievajú ku nežiadúcemu vzniku plesní, prehnívaniu dreva či opadávaniu omietok okrem závažných zdravotných problémov. Je možné týmto nežiadúcim účinkom predísť a to za pomoci inovatívneho systému pohlcovania vlhkosti v miestnosti, ktorý napomáha regulovať vlhkosť v uzavretých priestoroch – CERESIT STOP VLHKOSTI AERO 360°.

Teraz je tu Novinka – náhradné tablety Ceresit Stop Vlhkosti jarná vôňa. Nová príjemná vôňa jarných kvetov, ktorá dokonale doladí atmosféru na chalupe uprostred prírody. Náhradné tablety pohlcujú nadmernú vlhkosť a optimalizujú ju na správne hodnoty a zároveň neutralizujú nežiadúci zápach až o 70%. Nové tablety boli vyvinuté tak, aby ich účinok pohlcovania nadmernej vlhkosti bol vyšší až o 40% (po vložení do nového prístroja Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360°). Vďaka členitému tvaru a prúdeniu vzduchu okolo tablety sú prvé absorbované kvapky viditeľné už po 12 hodinách.

Teraz je pre vás v ponuke výhodné balenie, v ktorom sa nachádzajú 3 neutrálne náhradné tablety a 1 náhradná tableta s jarnou vôňou zadarmo.


PRE VÁŠ ZDRAVŠÍ DOMOV!

Pre viac informácií o nadmernej vlhkosti v domácnosti navštívte stránku: www.stopvlhkosti.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.