Povedzte Stop vlhkosti a plesniam u vás doma!

Povedzte Stop vlhkosti a plesniam u vás doma!

Vo vašej domácnosti sa predovšetkým v zimnom období stretávate so zarosenými oknami a navlhnutými stenami takmer každý deň. Nadmernú vlhkosť spôsobujú bežné aktivity, akými sú spánok, dýchanie, varenie, sušenie prádla apod. Bežná rodina vyprodukuje denne až 12 litrov vody denne.

Pri všetkých aktivitách v domácnosti vzniká nadmerná vlhkosť, ktorá pôsobí negatívne na vaše zdravie a majetok. V súčasnosti pri zateplených domoch a bytoch vlhkosť z bytov nemá ako unikať. Vyššia vlhkosť v domácnosti môže mať vplyv na nesprávne vyhodnotenie teploty a to spôsobuje rozladenosť a negatívny vplyv na zdravie celej rodiny. Nadmerná vlhkosť môže zapríčiniť vznik alergií a recidivujúcich infekcií až spôsobenie astmy.

Je dôležité zabezpečiť pohlcovanie nadmernej vlhkosti v domácnosti a to napríklad prostredníctvom pohlcovačov vlhkosti. Ceresit Stop vlhkosti AERO 360° funguje ako systém na pohlcovanie nadmernej vlhkosti za pomoci prístroja a tabliet. Aerodynamický tvar prístroja má unikátny 360° vzdušný otvor na prúdenie vzduchu, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu okolo a cez tabletu.

 

Novinkou sú aromatizované tablety s prídavkom esenciálnych olejov, ktoré pôsobia na vaše telo aromaterapiou. Vybrať si môžete vôňu relaxačnej levandule alebo energického ovocia.

V prípade, že sa u vás objavili plesne na stenách alebo škárach v kúpeľniach, odporúčame využiť dezinfekčný sprej Ceresit Stop plesni na ich odstránenie a zabránenie šírenia. Nový revolučný obnovovač škár Re-New je navyše jednoduchý pri aplikácii a hravo zvládnete očistenie kúpeľní od plesní a plesnivých škár bez profesionálov.

Dajte raz a navždy stop plesni a nadmernej vlhkosti s Ceresitom.

www.stopvlhkosti.sk ​

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.