Povedzte Stop vlhkosti a plesniam u vás doma!

Povedzte Stop vlhkosti a plesniam u vás doma!

Vo vašej domácnosti sa predovšetkým v zimnom období stretávate so zarosenými oknami a navlhnutými stenami takmer každý deň. Nadmernú vlhkosť spôsobujú bežné aktivity, akými sú spánok, dýchanie, varenie, sušenie prádla apod. Bežná rodina vyprodukuje denne až 12 litrov vody denne.

Pri všetkých aktivitách v domácnosti vzniká nadmerná vlhkosť, ktorá pôsobí negatívne na vaše zdravie a majetok. V súčasnosti pri zateplených domoch a bytoch vlhkosť z bytov nemá ako unikať. Vyššia vlhkosť v domácnosti môže mať vplyv na nesprávne vyhodnotenie teploty a to spôsobuje rozladenosť a negatívny vplyv na zdravie celej rodiny. Nadmerná vlhkosť môže zapríčiniť vznik alergií a recidivujúcich infekcií až spôsobenie astmy.

Je dôležité zabezpečiť pohlcovanie nadmernej vlhkosti v domácnosti a to napríklad prostredníctvom pohlcovačov vlhkosti. Ceresit Stop vlhkosti AERO 360° funguje ako systém na pohlcovanie nadmernej vlhkosti za pomoci prístroja a tabliet. Aerodynamický tvar prístroja má unikátny 360° vzdušný otvor na prúdenie vzduchu, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu okolo a cez tabletu.

 

Novinkou sú aromatizované tablety s prídavkom esenciálnych olejov, ktoré pôsobia na vaše telo aromaterapiou. Vybrať si môžete vôňu relaxačnej levandule alebo energického ovocia.

V prípade, že sa u vás objavili plesne na stenách alebo škárach v kúpeľniach, odporúčame využiť dezinfekčný sprej Ceresit Stop plesni na ich odstránenie a zabránenie šírenia. Nový revolučný obnovovač škár Re-New je navyše jednoduchý pri aplikácii a hravo zvládnete očistenie kúpeľní od plesní a plesnivých škár bez profesionálov.

Dajte raz a navždy stop plesni a nadmernej vlhkosti s Ceresitom.

www.stopvlhkosti.sk ​

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.