image 23492 25 v1
Galéria (7)

Stop vlhkosti pre vyššiu životnosť strechy

Pre dlhú životnosť strechy z kvalitnej keramickej krytiny Creaton je nutné zaistiť tiež odpovedajúcu celú skladbu strechy. Na čo vám bude top škridla, ak si pod ňu zvolíte nekvalitnú hydroizolačnú fóliu od neznámeho výrobcu? Stavte na kvalitu poistných hydroizolačných fólií DUO, TRIO a QUATRO od výrobcu Creaton.

Galéria

Stop vlhkosti - podstresna_folia
Stop vlhkosti - PRO_FOT_ZUB_DUO
Stop vlhkosti - PRO_FOT_ZUB_QUATTRO
Stop vlhkosti - REF_FOT_SIN_0929s-605-NOB-schw_#SALL_#ABP_#V1
Stop vlhkosti - bobrovky-klassik-1
Stop vlhkosti - Futura-(2)

K strešnej krytine s predpokladanou dlhou životnosťou (50 a viac rokov) treba vybrať materiály zodpovedajúce jej životnosti. Pri výbere strešného doplnkového sortimentu preto pozerajte najmä na vlastnosti, akými sú životnosť, záruka, technické parametre, odolnosť a samozrejme funkčnosť. 

Stop vlhkosti bez ohľadu na podmienky

Odolné poistné hydroizolačné fólie značky Creaton chránia strešnú konštrukciu pred prenikaním zrážok a vlhkosti, prachu a iných nečistôt z vonkajšieho prostredia. Vďaka vysokej priepustnosti vodných pár, napomáhajú bezpečne odviezť vlhkosť z interiéru domu, a tým predlžujú životnosť strechy. Všetky poistné hydroizolačné fólie značky Creaton sú vďaka svojim vlastnostiam vhodné aj do klimaticky náročných podmienok.

Riešenia šité na mieru

Pre uspokojenie rôznych požiadaviek zákazníkov ponúka výrobca Creaton viacero druhov poistných hydroizolačných fólií. Podstrešnú fóliu s názvom DUO možno charakterizovať ako ekonomicky výhodný variant pre strechy zateplené na celú výšku krokiev. Fólia TRIO spĺňa zvýšené požiadavky vyplývajúce z geografickej polohy stavby a konštrukcie strechy. Vhodná je aj pre strechy s nízkym sklonom pre vytvorenie podstrešia odolného dažďu. Fólia QUATRO umožňuje stavebníkovi nasledovať súčasný trend návrhu strechy s minimálnymi sklonmi, slúži pre vytvorenie tzv. vodotesného podstrešia. Všetky fólie Creaton sú opatrené integrovanou samolepiacou páskou na dôkladné zlepenie prekrytí fólie.

Viac informácií nájdete na www.ebmco.sk.

EBM Co., s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.