Vstavaná rúra MORA víťazom dTestu

image 36917 25 v1

Vstavaná rúra MORA VT 548 MX zvíťazila v konkurencii 13 porovnateľných výrobkov v októbrovom testovaní rešpektovaného časopisu dTest.

Vstavaná rúra MORA VT 548 MX získala v teste časopisu dTest 66 %. Prestížny časopis dTest testuje rôzne výrobky v nezávislých skúšobniach a laboratóriách, čím je zabezpečená objektivita výberu a výsledku.

Test vstavaných rúr pozostával z niekoľkých čiastkových skúšok. Najväčšiu váhu mala kvalita pečenia rôznych druhov pokrmov. Ďalším kritériom hodnotenia bola schopnosť rúry distribuovať rovnomerne horúci vzduch po celom vnútornom priestore. Testovali sa tiež rýchlosť predhriatia rúry, stabilita nastavenia teploty, spotreba, ale aj ovládanie, hlučnosť či bezpečnosť.

Multifunkčná vstavaná rúra MORA VT 548 MX bez problémov vo všetkých testovaných kritériách obstála.

Dokonalo upečené domáce dobroty

Programovateľný čas pečenia vstavanej rúry MORA VT 548 MX jednoducho nastavíte pomocou zatláčacích gombíkov, ktoré vďaka ich osvetleniu ľahko nájdete kedykoľvek. Praktický je aj špeciálny rýchly predhrev (200 °C za 6 min) či objem až 67 litrov. Každá kuchárka ocení aj praktické teleskopické výsuvné rošty pre bezpečnú manipuláciu s plechmi. Bezpečie gazdinkám zabezpečí aj chladiaci systém dvierok rúry, ale aj ich komfortné zatváranie pri ktorom nehrozí popálenie. Špeciálny program čistenia rúry prekvapí svojou jednoduchosťou. Stačí naliať pol litra vody na plech na pečenie, umiestniť ho na dno rúry a zvoliť funkciu Water system. Nečistoty rozpustí para vytvorená ohrievaním. Potom stačí už len utrieť vnútro rúry bez námahy handričkou, bez použitia čistiacich prostriedkov. Poteší aj energetická trieda A, ktorá ušetrí energiu.

www.gorenje.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.