Watts V24-WiFi

image 36428 25 v1

Centrálna riadiaca jednotka pre komfortné ovládanie vykurovania.

Jednotka umožňuje jednoduché pripojenie k WiFi sieti a tým máte možnosť vzdialeného ovládania vykurovacieho systému pomocou pripojenia na internet. Termostat má farebný dotykový displej s voliteľnou farbou pozadia, rôzne užívateľské režimy, slot pre pamäťové karty Micro SD a tak v prípade novej verzie softwaru nie je treba jednotku nikam posielať ani volať technika. Môžete previesť upgrade v pohodlí vášho domova.

Po pripojení jednotky V24-WiFi k domácej WiFi sieti a po registrácií na internetovej stránke alebo v aplikácií pre mobilné telefóny so systémom Android a iOS je možné vzdialené ovládanie. Aplikácie sú ku stiahnutiu zadarmo na Google play a App Store.

Web alebo aplikácie poskytujú kontrolu a zmeny v požiadavkách na vykurovací systém, čo vedie k úspornému režimu vykurovania i v dobe vašej neprítomnosti. Poskytuje detailnejší prehľad o celkovej spotrebe a o stave jednotlivých zón. Umožňuje kontrolu nákladov na vykurovanie v dome.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.