image 36428 25 v1
Galéria (4)

Watts V24-WiFi

Centrálna riadiaca jednotka pre komfortné ovládanie vykurovania.

Galéria

Centrálna riadiaca jednotka - V24-wifi02
Centrálna riadiaca jednotka - V24-wifi06
Centrálna riadiaca jednotka - V24-wifi09

Jednotka umožňuje jednoduché pripojenie k WiFi sieti a tým máte možnosť vzdialeného ovládania vykurovacieho systému pomocou pripojenia na internet. Termostat má farebný dotykový displej s voliteľnou farbou pozadia, rôzne užívateľské režimy, slot pre pamäťové karty Micro SD a tak v prípade novej verzie softwaru nie je treba jednotku nikam posielať ani volať technika. Môžete previesť upgrade v pohodlí vášho domova.

Po pripojení jednotky V24-WiFi k domácej WiFi sieti a po registrácií na internetovej stránke alebo v aplikácií pre mobilné telefóny so systémom Android a iOS je možné vzdialené ovládanie. Aplikácie sú ku stiahnutiu zadarmo na Google play a App Store.

Web alebo aplikácie poskytujú kontrolu a zmeny v požiadavkách na vykurovací systém, čo vedie k úspornému režimu vykurovania i v dobe vašej neprítomnosti. Poskytuje detailnejší prehľad o celkovej spotrebe a o stave jednotlivých zón. Umožňuje kontrolu nákladov na vykurovanie v dome.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje