image 34690 25 v1

Opravy bez starostí

Máte pocit, že kolotoč drobných opráv nikdy nekončí? Aj vy už niekedy radšej vec vyhodíte, než by ste ju mali opraviť? A čo vaše obľúbené veci? Nemusia hneď skončiť v odpadkovom koši…

Osvedčeným riešením na záchranu našich srdcových záležitostí je lepidlo Pattex Chemoprén. Chemoprén poznali už naše staré mamy a naši starí otcovia ním lepili, čo im prišlo pod ruky. Pattex Chemoprén Univerzál je inovované lepidlo overené mnohými generáciami. Dokáže opraviť veci z rôznych materiálov, od dreva a plastu až po kov či sklo. Sklenená váza po babičke, kožená pracka na drahej kabelke alebo aj obľúbená plastová hračka môžu dostať druhú šancu.

Bojíte sa, že keď sa pustíte do opravy lepidlom, narobíte viac škody ako úžitku? Že okrem tých pohrôm, s ktorými sa hodláte vysporiadať, tomu ešte nasadíte korunu vytečeným lepidlom a zašpinením všetkého navôkol? Vďaka špeciálnej tube s dlhšou špičkou nanesiete lepidlo presne tam, kde ho potrebujete. Aj keby sa zopár kvapiek ocitlo na nesprávnom mieste, Pattex Chemoprén Riedidlo to dá opäť do poriadku.

Viac informácií na www.pattex.sk

Odporúčaná MO cena tuby 50 ml, od 1,50 EUR, zakúpite v hobby marketoch a v špecializovaných predajniach

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje