krbové kachle
Zdroj: THORMA Výroba

Moderné krbové kachle, ktoré prinesú teplo do Vášho domova

Krbové kachle už nie sú len zdroj tepla ale aj elegantný doplnok vášho domova. Preto dávame dôraz na dizajn, bezpečnosť a vysokú účinnosť horenia. Aby krb nebol len dekoratívnym doplnkom, ale aj citeľne znížil náklady na bývanie, mala by byť účinnosť čo najvyššia. Takýmito modelmi sú krby THORMA, ktoré dosahujú účinnosť až 84% a tak zabezpečia nízku spotrebu dreva a nízke emisie.

Ohniská s možnosťou napojenia na externý prívodu vzduchu zvyšujú váš komfort a čistotu ovzdušia v domácnosti. Kvalitné spracovanie vám prinesie bezstarostné používanie a ľahkú údržbu. Máme širokú škálu krbov, od jednoduchých farbených alebo smaltovaných kachlí, cez krby bez obkladu, s keramickým obkladom alebo z prírodného kameňa až po vysoko hodnotné dizajnové exkluzívne krby, ktoré vytvoria pocit tepla a príjemnú atmosféru Vášho domova.

krbové kachle
Zdroj: THORMA Výroba

ZION Serpentino

Moderné krbové kachle ZION Serpentino sú ideálnym riešením pre ľudí vyhľadávajúcich štýlové bývanie. Mastenec Serpentino má ideálne vlastnosti predovšetkým svoju schopnosť absorvovať teplo, uchovávať ho a teplo rovnomerne uvoľňuje do okolitého prostredia. Kachle sú vhodné do nízko-energetických domov a dajú sa napojiť na externý prívod vzduchu. Krbové kachle sú vybavené akumulačnými kameňmi pre zvýšenie tepelného komfortu. Výkon 7,5 kW.

krbové kachle
Zdroj: THORMA Výroba

BORGHOLM TOP

Obľúbené krbové kachle BORGHOLM TOP majú výkon 7kW a sú obložené ručne vyrábanou keramikou v tradičnom dizajne, ktorá je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach. Kachle sú vybavené veľkým ohniskom, pod ktorým má priestor na ukladanie dreva. Majú účinnosť spaľovania 80% a sú určené na spaľovanie dreva alebo brikiet.

krbové kachle
Zdroj: THORMA Výroba

RIVO

Obstavba RIVO je určená pre zákazníkov, ktorí vyžadujú väčšiu akumulačnú schopnosť výrobku. Je dodávaná s kozubovou vložkou ALMERIA s výkonom 8 kW a účinnosť ohniska je nad 82%. Spotrebič je možné napojiť na externý prívod vzduchu. Inštalácia tejto obstavby si nevyžaduje žiadne lepenie, vŕtanie ani farbenie a tým šetrí čas a peniaze.

www.thorma.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.