TOP Akcia „Pestrý svet dlažieb“
Galéria (10)

TOP Akcia „Pestrý svet dlažieb“

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov s viac ako 50 ročnou tradíciou pripravila v termíne od 1. 8. 2015 do 31. 10. 2015 Top akciu „Pestrý svet dlažieb“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, dekoratívne múriky alebo výrobky vhodné na spevnenie svahov a ohraničenie záhonov či trávnatých plôch. 

Galéria

Pestrý svet dlažieb - semmelrock_appia_antica_top_akcia_pestry_svet_dlazieb
Pestrý svet dlažieb - semmelrock_bradstone_mountain_block_top_akcia_pestry_svet_dlazieb
Pestrý svet dlažieb - semmelrock_bradstone_old_town_top_akcia_pestry_svet_dlazieb
Pestrý svet dlažieb - semmelrock_graficky_navrh_1
Pestrý svet dlažieb - semmelrock_graficky_navrh_2
Pestrý svet dlažieb - semmelrock_il_campo_top_akcia_pestry_svet_dlazieb
Pestrý svet dlažieb - semmelrock_nova_7_top_akcia_pestry_svet_dlazieb
Pestrý svet dlažieb - semmelrock_vzorkova_zahrada_Sered

Pre vytvorenie obrazu o plánovanej ploche Semmelrock ponúka službu grafického návrhu zdarma. Súčasťou grafického návrhu je aj presný rozpis použitého materiálu s cenovou kalkuláciou. Na získanie návrhu stačí zaslať iba niektoré potrebné informácie ako sú pôdorys, náčrt domu, objektu s rozmermi, zakreslené vstupy a prípadne zopár fotografií z okolia domu alebo objektu na poradenstvo.sk@semmelrock.com.

Aby si každý mohol vyskúšať dlažbu „na dotyk“, odporúča Semmelrock navštíviť aj vzorkovú záhradu v Seredi, o výmere viac ako 4.000 m2. Tu priamo na mieste vedia zamestnanci spoločnosti odporučiť vhodné výrobky a poskytnúť kompetentné odborné poradenstvo.

Pre pekné stvárnenie plochy sú nápomocné aj mnohé podnety, príklady a praktické rady. Tieto užitočné tipy na realizáciu projektu sa nachádzajú v návodoch „krok-za-krokom“ na www.semmelrock.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje