TOP Akcia „Pestrý svet dlažieb“

TOP Akcia „Pestrý svet dlažieb“

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov s viac ako 50 ročnou tradíciou pripravila v termíne od 1. 8. 2015 do 31. 10. 2015 Top akciu „Pestrý svet dlažieb“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, dekoratívne múriky alebo výrobky vhodné na spevnenie svahov a ohraničenie záhonov či trávnatých plôch. 

Pre vytvorenie obrazu o plánovanej ploche Semmelrock ponúka službu grafického návrhu zdarma. Súčasťou grafického návrhu je aj presný rozpis použitého materiálu s cenovou kalkuláciou. Na získanie návrhu stačí zaslať iba niektoré potrebné informácie ako sú pôdorys, náčrt domu, objektu s rozmermi, zakreslené vstupy a prípadne zopár fotografií z okolia domu alebo objektu na poradenstvo.sk@semmelrock.com.

Aby si každý mohol vyskúšať dlažbu „na dotyk“, odporúča Semmelrock navštíviť aj vzorkovú záhradu v Seredi, o výmere viac ako 4.000 m2. Tu priamo na mieste vedia zamestnanci spoločnosti odporučiť vhodné výrobky a poskytnúť kompetentné odborné poradenstvo.

Pre pekné stvárnenie plochy sú nápomocné aj mnohé podnety, príklady a praktické rady. Tieto užitočné tipy na realizáciu projektu sa nachádzajú v návodoch „krok-za-krokom“ na www.semmelrock.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.