Nebojte sa svahu pri vašom dome!
Galéria (5)

Nebojte sa svahu pri vašom dome!

Stačí použiť svahové oporné tvárnice Premac a dosiahnete jeho spoľahlivé a staticky bezpečné spevnenie. Zároveň získate atraktívnu kvitnúcu ozdobu vašej záhrady. 

Galéria

Svahové oporné tvárnice prema - Rasterflor_braun_img
Svahové oporné tvárnice prema - 51_miniflor
Svahové oporné tvárnice prema - 19378_Varioflor
Svahové oporné tvárnice prema - Hangflor_grau

„Svahovky“ sú ideálnym riešením pri spevňovaní strmších svahov. Ich osadením vzniká členitý priestor, ktorý je vhodný na zazelenanie rastlinami s ľubovoľným výberom krovín alebo kvetov.

Systém je založený na prstencoch z vysokokvalitného betónu s atraktívnou pórovitou štruktúrou a tvarovaným povrchom. Tvárnice vyplnené vhodným materiálom umožňujú, aby korene rastlín cez ne voľne prerastali, až kým sa nespoja s priľahlou pôdou. Tým sa dodá vzniknutému múru dodatočná pevnosť.

V ponuke je päť druhov tvárnic (Rasterflor, Varioflor, Miniflor, Hangflor a Parkflor) v rôznych farebných vyhotoveniach, ktoré ponúkajú vysokú variabilitu riešení a dizajnových stvárnení. Tvárnice sú šetrné k životnému prostrediu, ľahké, praktické a odolné proti vplyvom počasia. Zároveň zohľadňujú všetky architektonické, statické a akustické požiadavky a umožňujú veľmi jednoduché postupy budovania.

www.premac.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje