Nebojte sa svahu pri vašom dome!

Nebojte sa svahu pri vašom dome!

Stačí použiť svahové oporné tvárnice Premac a dosiahnete jeho spoľahlivé a staticky bezpečné spevnenie. Zároveň získate atraktívnu kvitnúcu ozdobu vašej záhrady. 

„Svahovky“ sú ideálnym riešením pri spevňovaní strmších svahov. Ich osadením vzniká členitý priestor, ktorý je vhodný na zazelenanie rastlinami s ľubovoľným výberom krovín alebo kvetov.

Systém je založený na prstencoch z vysokokvalitného betónu s atraktívnou pórovitou štruktúrou a tvarovaným povrchom. Tvárnice vyplnené vhodným materiálom umožňujú, aby korene rastlín cez ne voľne prerastali, až kým sa nespoja s priľahlou pôdou. Tým sa dodá vzniknutému múru dodatočná pevnosť.

V ponuke je päť druhov tvárnic (Rasterflor, Varioflor, Miniflor, Hangflor a Parkflor) v rôznych farebných vyhotoveniach, ktoré ponúkajú vysokú variabilitu riešení a dizajnových stvárnení. Tvárnice sú šetrné k životnému prostrediu, ľahké, praktické a odolné proti vplyvom počasia. Zároveň zohľadňujú všetky architektonické, statické a akustické požiadavky a umožňujú veľmi jednoduché postupy budovania.

www.premac.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.