Výsledky veľkého testu verejnosti špeciálneho montážneho lepidla Pattex Click & Fix s vlastnou spúšťou

Desiati z vás mali možnosť testovať toto špeciálne lepidlo s vynikajúcou lepiacou silou. Ďakujeme všetkým, ktorí sa testu zúčastnili. Prečítajte si ako to dopadlo.

Maťa z Laskára

Nové lepidlo som vyskúšala. Už predtým som mala vynikajúce skúsenosti s lepidlami Pattex, v podstate stále mám pri ruke nejaké, ak treba v domácnosti niečo opraviť. Click&fix je vynikajúce lepidlo, perfektne drží. Najlepší je na ňom dávkovač, pretože nie je nič zašpinené. Lepidlo je len tam, kde má byť. Vďaka dávkovaču a uzáveru nespotrebované lepidlo neschne, ako to je u iných lepidiel.

Vlasta z Trstenej

Použili sme ho na lepenie vlastnoručne vyrobených drevených dekorácii v altánku a oceňujeme naozaj jednoduchú aplikáciu lepidla. Stôl nám po aplikácii zostal čistý. 🙂
Lepidlo drží naozaj skvelo, dekorácie sú z masívu, čiže nie sú najľahšie a nebol to žiaden problém prilepiť ich na zvislú drevenú stenu altánku. Lepidlo rýchlo uschlo, čo je veľký benefit.

Keď to mám zhrnúť, lepidlo vrelo odporúčame, je naozaj kvalitné a aplikácia je super!

Dušan z Humenného

Čo sa týka prace s týmto lepidlom, je naozaj veľmi jednoduchá. Nečakal som až tak ľahkú manipuláciu. To dávkovanie je výborné.

Chcel som s nim prilepiť zrkadlo, ale mal som dosť obavy, či sa časom neodlepí, a tak som skúsil prilepiť odpadnutý obklad na stene, ktorý mi už dlho leží v krabici, nakoľko sa mi nechcelo kupovať pre 4 obkladačky cementové lepidlo.

Po nalepení týmto lepidlom som prekvapený, že to tak perfektne drží.

Škoda, že je to len tuba na 20 dávok. Dúfam, že časom pribudne aj väčšia tuba.

Michal z Bratislavy

Test prebehol veľmi úspešne. Drží super. Ľahká aplikácia pomocou stlačenia, netreba nič natierať a byť od niečoho zalepený. Jediná nevýhoda je pre mňa dlhší čas držania lepeného materiálu.

Ďakujem za možnosť testovať túto pomôcku pre ľudí, ktorí nechcú nahnevať svojich susedov vŕtanim do steny.

Koloman z Nových Zámkov
Lepidlo je samo o sebe kvalitným materiálom, ktorý zaisťuje po vytvrdnutí dostatočnú pevnosť. (na obale mi chýbala informácia o zaťažiteľnosti v kg/cm2)

Aplikátor je skvelo riešený. Nie je potrebná veľká sila na vytvorenie jedného kontaktného bodu. V pohode ho dokáže ovládať aj osoba slabšej konštrukcie. Neprievzdušné uzavretie lepidla rieši najbežnejší problém zo zatvrdnutím nespotrebovaného lepidla. Pre domáce použitie na rýchle a bezpečné uchytenie a pripevnenie predmetov je ideálnou voľbou. Ja som ho zatiaľ použil len na uchytenie odtrhnutých koľajníc šuflíka na kuchynskej linke. Zatiaľ je po týždni používania uchytenie stále pevné.

Foto: istock.com

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje