Otestujte s nami, ako funguje špeciálne montážne lepidlo

Montážne lepidlo Pattex Click & Fix
Zdroj: Pattex

Otestujte s nami špeciálne montážne lepidlo Pattex Click & Fix s vlastnou spúšťou. Je to jednoduché prihláste sa do testu, my pošleme desiatim z vás lepidlo na test a môžete testovať.

Vaše skúsenosti potom zverejníme na www.urobsisam.sk. Do testovania sa prihlasujte do 15.9.2020 emailom na adresu: sutaz@jaga.sk, predmet: Pattex Urob si sám.

Montážne lepidlo Pattex Click & Fix
Montážne lepidlo Pattex Click & Fix | Zdroj: Pattex

Pattex Click & Fix

Lepenie nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí raz kliknúť a je prilepené.

Chcete si vyzdobiť byt, dom alebo chatu, ale nemáte radi lepenie? Uvidíte – s lepidlom Pattex Click & Fix si lepenie obľúbite. Možno je toto lepidlo určené práve pre vás.

Nemusíte byť ani domáci majster, ani technicky zdatný človek, dokonca nemusíte mať ani šikovné ruky. Aplikácia tohto nového lepidla je tak ľahká, že ľahšia už ani nemôže byť. Zvládne ju snáď každý. Jednoducho vezmite lepidlo, kliknite a prilepíte. Čo viac si želať.

Pattex Click & Fix je niečo úplne nové, iné, moderné. Zabudnite na vytláčanie z tuby alebo dokonca používanie aplikačnej pištole a potom dlhé vytláčanie lepidla z kartuše, Pattex to dokáže jednoduchšie.  Stačí naozaj iba kliknúť a lepiť. Jedno balenie obsahuje 20 dávok a počet zostávajúcich klikov je viditeľný na samotnej tube. Jeden bod lepidla dokáže okamžite udržať predmet s hmotnosťou až 300 gramov, konečná pevnosť je až 20-krát vyššia! To znamená 6 kg. Takže nalepiť môžete pokojne debničky, regály, škatuľky, obrázky alebo výzdobu detskej izby – napríklad drevené slniečko alebo vešiaky.

Montážne lepidlo Pattex Click & Fix je veľmi pevné. V priebehu krátkej chvíle ním pripevníte police, rámčeky, dekorácie, ale aj lišty alebo vešiaky. Samotné lepidlo je vodoodolné, flexibilné a vhodné na takmer všetky materiály, na lepenie v interiéri aj exteriéri. Môžete ním lepiť na rôzne plochy, ako sú tehly, keramika, sadrokartón, drevotrieska, kov, sklo, plasty alebo dokonca betón. Click & Fix sa môže nanášať aj na vlhké podklady. Stačí iba pritlačiť dávkovač na lepenú plochu, naniesť lepidlo, chvíľku ho pridržať, ťažšie predmety radšej zafixovať, a je prilepené.

Vyzdobte si svoj dom alebo byt, prípadne iba izbu, podľa vašich predstáv. Otestujte s nami novinku lepidlo Pattex Click & Fix.

Viac na www.pattex.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.