záhradná kuchyňa s pecou na pizzu
Zdroj: Gabriel Kádek

Súťaž Majster roka 2021 pozná víťaza!

Nebolo ľahké vybrať spomedzi všetkých projektov ten „Naj“. Všetky sú jedinečné, s láskou vyrobené a môžete byť na ne právom hrdý. Aj preto sme sa rozhodli, že každému, kto poslal príspevok do súťaže, darujeme ročné predplatné časopisu Pekné bývanie v ZÁHRADE.

Víťazom našej súťaže Majster roka 2021 sa stal pán Gabriel z Nových Zámkov s projektom murovaného záhradného kozuba a môže sa tešiť z fantastickej výhry od spoločnosti Chemolak, a. s. v hodnote 300 eur.

Jeho súťažný projekt si môžete pozrieť na našom webe:

Súťaž Majster roka 2021: Záhradná kuchyňa s pecou na pizzu

Kompletný pracovný postup aj so schémami nájdete v aktuálnom júlovom vydaní časopisu Urob si sám.

Miesto na prípravu jedál v exteriéri je snom väčšiny vášnivých záhradkárov. Na výber je niekoľko riešení. Od najjednoduchšieho prenosného ohniska až po zložité stavané vonkajšie kuchyne, ktoré sa zväčša realizujú na objednávku. Výber ideálneho riešenia je na zvážení každého jednotlivca, avšak ani to nezaručuje, že zvolený variant je možné v daných podmienkach realizovať. Ak sa do stavby murovanej záhradnej kuchyne chystáte pustiť svojpomocne, treba si dôkladne zvážiť nielen jej estetický význam. Na to, aby spĺňala všetky očakávania, treba zobrať do úvahy najmä jej funkčné vlastnosti. A toto všetko sa nášmu víťazovi podarilo zvládnuť do posledného detailu.

„Keďže doma radi majstrujeme a vymýšľame nové jedinečné veci, k stavbe záhradnej kuchyne, ktorú sme si svojpomocne vybudovali, sme pristúpili bez váhania, ale za to s nesmiernou pokorou. Táto téma bola pre nás dovtedy neprebádaná. Výsledok našej snahy si teraz užívame plnými dúškami, pretože spĺňa naše očakávania a ani vo sne by nás nenapadlo, že vďaka nej raz vyhráme krásnu cenu. Veľmi si to vážime a ďakujeme,“ dodal na záver našej návštevy šťastný majiteľ.

P.S. Pozor, súťaž pokračuje na našom webe! V septembri bude vyhlásené druhé kolo súťaže Majster roka 2021 – Tip čitateľov. Najlepší projekt a aj jeden z hlasujúcich dostane liatinovú kotlíkovú súpravu Thorma.
Liatinová kotlíková súprava Thorma
Liatinová kotlíková súprava Thorma | Zdroj: Thorma

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.