Letná súťaž s fotografiami vašej grilovačky – žrebovanie výhercov!

letna sutaz s fotografiami vasej grilovacky zrebovanie vyhercov

Súťaž sa skončila a my sme vyžrebovali všetky ceny. Výhercov sme upovedomili prostredníctvom mailov a momentálne čakáme na ich spätné reakcie aj s kontaktmi, aby sme mohli na webe uverejniť šťastné mená. Všetkým veľmi pekne ďakujeme za účasť v súťaži a prajeme ešte krásne leto!

Už aj druhý výherca!

Dňa 8.8.2011 sme vylosovali druhého výhercu grilovacej sady v kýbliku! Šťastným „grilmajstrom“ sa stáva Peter Matúšek. Gratulujeme!

Pomaly sa nám blíži finále, na zasielanie fotografií máte už len posledný týždeň. Kto ešte neposlal, nech tak spraví. Vyhrať môže naozaj každý..

Máme prvého výhercu!

Dňa 28.7.2011 vylosovala redakcia zo súťažných fotografií prvého výhercu špeciálnej ceny. Niekoľko priebežných losovaní ešte plánujeme, tak usilovne grilujte a naďalej nám posielajte vaše jedinečné fotografie.

Majiteľom jedinečnej grilovacej sady v kýbliku sa stáva Monika Vaštíková. Výhercu budeme kontaktovať.


Ako postupovať, keď chcem súťažiť?

Stačí, ak od 8.7.2011 do 14.8.2011 navštívite www.blog.urobsisam.sk , zaregistrujete sa a založíte si fotoblog s fotografiami svojej grilovačky. Fotoblog priraďte do kategórie Záhrada a zaškrtnite položku „Chcem sa zúčastniť letnej fotosúťaže“. Následne bude vaša fotografia zaradená do hlasovacej súťaže, kde môže každý registrovaný hlasovať za fotografiu, ktorá sa mu najviac páči. Pošlite avízo o svojom príspevku všetkým priateľom, a tým si zvýšte šancu na svoju výhru. Každý, kto vloží aspoň jednu fotografiu, bude automaticky zaradený aj do zlosovania o zaujímavé ceny od www.biga.sk a www.dolmar.sk. Zlosovanie prebehne v pondelok 15.8.2011 a výhercovia budú zverejnení na stránke www.uss.sk. Autor fotografie s najväčším počtom hlasov vyhrá fotoaparát Nikon. Redakcia z obdržaných fotografií vyberie aj jednu, ktorá získa špeciálnu cenu poroty.

Tak neváhajte, grilujte a nezabudnite sa so svojim grilom aj odfotiť!

Čo môžete vyhrať?

1 x kosačka DOLMAR EM-33 v hodnote 104,90  

10 x grilovací set Donau East v hodnote 19,20

1 x fotoaparát NIKON Coolpix S3100 v hodnote 123,06
pre autora fotografie s najväčším počtom hlasov

Použité fotografie sú ilustračné.
Finančné hodnoty výhier zodpovedajú bežným predajným cenám v obchodoch vrátane DPH.

Podmienky súťaže nájdete www.blog.urobsisam.sk.

–>


Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.