image 35796 25 v1
Galéria (9)

S Mapei za wellness zážitkami

Zagratulujte výrobcovi stavebnej chémie Mapei k 15. výročiu a vyhrajte víkendový wellness pobyt v štvorhviezdičkovom Hoteli CHOPOK.

Galéria

Do osláv 15 rokov Mapei na Slovensku sa môže zapojiť každý. Stačí stretnúť Mapei tím v hobbymarkete Hornbach a vymyslieť krátke kreatívne video s tematikou MAPEI. Naše hostesky vám ho pomôžu natočiť a zapožičajú vám aj rôzne rekvizity.

Zapojte sa a vyhrajte
Videá, ktoré sa natočili za posledných 5 týždňov budú zverejnené od pondelka 22. 8. do nedele 28. 8 a od pondelka 19. 9. do nedele 25.9. 2016 na www.fb.com/mapeislovensko. Hlasovať za ne bude bude možné nasledujúcich 7 dní od zverejnenia. Súťažné video s najväčším počtom lajkov vyhráva víkendový wellness pobyt pre 2 osoby v Hoteli CHOPOK****. Každý môže tiež hlasovať za svojho favorita a získať zaujímavý balíček Mapei.

Pre termíny návštev Mapei tímu na predajniach hobbymarketov Hornbach sledujte www.majstermapei alebo www.fb.com/mapeislovensko

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.