S Mapei za wellness zážitkami

image 35796 25 v1

Zagratulujte výrobcovi stavebnej chémie Mapei k 15. výročiu a vyhrajte víkendový wellness pobyt v štvorhviezdičkovom Hoteli CHOPOK.

Do osláv 15 rokov Mapei na Slovensku sa môže zapojiť každý. Stačí stretnúť Mapei tím v hobbymarkete Hornbach a vymyslieť krátke kreatívne video s tematikou MAPEI. Naše hostesky vám ho pomôžu natočiť a zapožičajú vám aj rôzne rekvizity.

Zapojte sa a vyhrajte
Videá, ktoré sa natočili za posledných 5 týždňov budú zverejnené od pondelka 22. 8. do nedele 28. 8 a od pondelka 19. 9. do nedele 25.9. 2016 na www.fb.com/mapeislovensko. Hlasovať za ne bude bude možné nasledujúcich 7 dní od zverejnenia. Súťažné video s najväčším počtom lajkov vyhráva víkendový wellness pobyt pre 2 osoby v Hoteli CHOPOK****. Každý môže tiež hlasovať za svojho favorita a získať zaujímavý balíček Mapei.

Pre termíny návštev Mapei tímu na predajniach hobbymarketov Hornbach sledujte www.majstermapei alebo www.fb.com/mapeislovensko

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.