CELOROČNÁ SÚŤAŽ – VYHRAJTE PREDZÁHRADKU!

CELOROČNÁ SÚŤAŽ – VYHRAJTE PREDZÁHRADKU!

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte množstvo skvelých cien, ktoré sa vám v záhrade zídu: hnojivá, postreky, pomôcky, náradie. Hlavnou výhrou je však realizácia predzáhradky!

Ak plánujete svoju predzáhradku zrenovovať, celkom nanovo založiť alebo chcete potešiť nevšedným darom niekoho blízkeho, možno sa na vás usmeje šťastie a o vašu predzáhradku sa postará tím šikovných chlapcov pod vedením Františka Laššáka a Martina Čurdu z televíznej relácie Nová záhrada.

Zapojte sa do celoročnej súťaže a na jeseň možno práve vás čaká príjemné prekvapenie.

Stačí, ak do 28. 10. 2016 pošlete na adresu redakcie aspoň štyri kupóny z časopisu Urob si sám Záhrada. Tie budú zverejnené v každom čísle časopisu – od Záhrady 1/2016 až po Záhradu 8/2016. Na korešpondenčný lístok pripíšte aj svoju predstavu o ideálnej predzáhradke.

Pätnásti z vás získajú hodnotné ceny, ako sú hnojivá, pôdne kondicionéry, postreky proti škodcom, náradie a tričká s logom relácie Nová záhrada.

Jeden z vás však vyhrá realizáciu predzáhradky spolu s účinkovaním v relácii Nová záhrada na TV JOJ.

Výhercu budeme kontaktovať a zaradíme ho do jesenného nakrúcania!

Realizácia je bezplatná, takže neplatíte za návrh, prácu ani logistiku. Platíte len za materiál, ktorý sa reálne použije.

Podmienky súťaže nájdete TU

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.