Súťaž - Nová záhrada od Semmelrocku

Súťaž – Nová záhrada od Semmelrocku

Zapojte sa do súťaže, oživte si vašu záhradu a získajte dlažbu od Semmelrocku.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov so 60 ročnou tradíciou pripravila súťaž. Zákazník, ktorý si zakúpi tovar, a to dlažbu alebo dlažbu a doplnkový materiál u ktoréhokoľvek zmluvného predajcu spoločnosti Semmelrock a to na území Slovenskej republiky v období od 20.04.2018 do 30.06.2018, zrealizuje vonkajšiu úpravu svojho exteriéru /rekonštrukciou alebo novou úpravou/, a zašle nám minimálne 3 fotografie na info.sk@semmelrock.com v období do 31.10.2018, pričom spolu s fotografiami uvedie aj svoje meno a priezvisko, telefonický a mailový kontakt, ako aj miesto realizácie vonkajšej plochy.

Dňa 15.11.2018 vylosuje spoločnosť Semmelrock troch výhercov, ktorým preplatí zmluvný predajca Semmelrocku, u ktorého bol tovar Semmelrocku zakúpený, v plnej výške hodnotu tovaru. Viac informácií nájdete na www.semmelrock.sk.

Vyberte si zo špeciálnej jarnej ponuky dlažbu rôznych formátov a farieb – od štandardnej dlažby až po vysokohodnotné produkty a prineste jarný vánok do vašej záhrady

Semmelrock Stein+Design
Trnavská cesta 3728
926 01 Sereď

Tel: 031 / 789 05 33
info.sk@semmelrock.com
www.semmelrock.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje