Súťaž – Nová záhrada od Semmelrocku

Súťaž - Nová záhrada od Semmelrocku

Zapojte sa do súťaže, oživte si vašu záhradu a získajte dlažbu od Semmelrocku.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov so 60 ročnou tradíciou pripravila súťaž. Zákazník, ktorý si zakúpi tovar, a to dlažbu alebo dlažbu a doplnkový materiál u ktoréhokoľvek zmluvného predajcu spoločnosti Semmelrock a to na území Slovenskej republiky v období od 20.04.2018 do 30.06.2018, zrealizuje vonkajšiu úpravu svojho exteriéru /rekonštrukciou alebo novou úpravou/, a zašle nám minimálne 3 fotografie na info.sk@semmelrock.com v období do 31.10.2018, pričom spolu s fotografiami uvedie aj svoje meno a priezvisko, telefonický a mailový kontakt, ako aj miesto realizácie vonkajšej plochy.

Dňa 15.11.2018 vylosuje spoločnosť Semmelrock troch výhercov, ktorým preplatí zmluvný predajca Semmelrocku, u ktorého bol tovar Semmelrocku zakúpený, v plnej výške hodnotu tovaru. Viac informácií nájdete na www.semmelrock.sk.

Vyberte si zo špeciálnej jarnej ponuky dlažbu rôznych formátov a farieb – od štandardnej dlažby až po vysokohodnotné produkty a prineste jarný vánok do vašej záhrady

Semmelrock Stein+Design
Trnavská cesta 3728
926 01 Sereď

Tel: 031 / 789 05 33
info.sk@semmelrock.com
www.semmelrock.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.