Správna dlažba k bazénu

Správna dlažba k bazénu

Centrálnym prvkom exteriéru vášho domu je častokrát práve bazén. V horúcich letných dňoch je miestom pre oddych a osvieženie – práve tu rodina trávi čas po práci či cez víkendy. Preto by okolie bazénu malo spĺňať najvyššie estetické ako aj praktické požiadavky. 

Luxusný a krásny povrch okolia bazéna vytvára prírodný kameň. Má dlhú životnosť, avšak jeho nevýhodou je vysoká finančná náročnosť. Obľúbenou alternatívou je preto betónová dlažba imitujúca prírodný kameň.

Bradstone Travero platne sú praktickým a elegantným riešením dlažby v okolí bazénov. Svojím štruktúrovaným povrchom a farbou prírodného travertínu dodajú vašej záhrade prirodzený charakter s nádychom prepychu. Výhodou Bradstone Travero konceptu je samotný bazénový lem, s použitím ktorého sa nenaruší ucelenosť priestoru v okolí bazéna.


Konceptové riešenie pre okolie bazénu nájdeme aj u Bradstone Old Town. Bazénový lem je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach – slonovinovej a pieskovcovej. Profilovanie, nepravidelné hrany a teplé farebné odtiene podporia južanskú atmosféru.

K menej tradičným materiálom patria porcelánové platne. Výhodou je ľahká údržba a široká škála farieb a vzorov. Ponuka porcelánových platní AirPave stelesňuje súčasný a moderný životný štýl. Veľkorysý obdĺžnikový formát znižuje podiel škár a prináša do vašej záhrady elegantnú ľahkosť.

Ďalšie tipy na stvárnenie priestoru okolo bazéna a informácie o výrobkoch nájdete na www.semmelrock.sk.

Semmelrock Stein+Design

Trnavská cesta 3728
926 01 Sereď

Tel: 031 / 789 05 33

info.sk@semmelrock.com

www.semmelrock.sk

Komentáre

  1. ROZHODNE star od woodplastic.sk – vďaka drážkam sa nešmýka ani keď je mokrá, vďaka úpravám je odolná voči chlóru a slnku čiže nevybledne a odoná voči mrazu čím prežíva aj zimy

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.