Vytvorte si vlastnú vizualizáciu s aplikáciou GardenVisions

Gardenvisions aplikácia
Zdroj: EMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Zrealizujte si svoj sen, z pohodlia vášho domova alebo kdekoľvek potrebujete. S jednoduchým plánovaním sa každý môže stať záhradným architektom.

Chcete si prerobiť príjazdovú cestu alebo terasu, no nie ste si istí, ako bude vyzerať alebo ktorý typ produktu pre vás bude ten pravý? Semmelrock GardenVisions vám umožňuje vytvárať vizualizácie s preferovaným dizajnom dlažby. Stačí zhotoviť fotografiu a prstami označiť oblasť, na ktorú chcete položiť dlažbu. Na výber máte viac ako 100 realistických farieb, textúr a štýlov dlažby, ako aj preferované farby škárovacieho piesku.

Pomocou nástrojov v aplikácii jednoducho upravíte povrch do správnej podoby. Nepotrebujete zložité návody na obsluhu: integrovaný sprievodca v aplikácii vám ukáže všetky jej funkcie. vizualizáciu si môžete uložiť a zdieľať, prípadne ju poslať e-mailom priamo spoločnosti Semmelrock na ďalšiu komunikáciu.

Aplikáciu GardenVisions môžete používať na smartfóne aj tablete, a to v režime na šírku aj na výšku vášho mobilného zariadenia.

Gardenvisions aplikácia
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Nájdite ideálne riešenie pre váš projekt

Porovnajte si rozličné riešenia dlažby v prostredí vášho domova.

Gardenvisions aplikácia
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Stiahnite si aplikáciu GardenVisions

Aplikácia je kompatibilná s mobilnými telefónmi a tabletmi a je k dispozícii zadarmo na stiahnutie v obchode App Store a Google Play.

app store placka Google play placka

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na adrese gardenvisionsapp.sk@semmelrock.com.

Zdroj: PR SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.