Strešné okná VELUX s finančným bonusom

29.09.2015
29.09.2015 (5) (0)
Strešné okná VELUX s finančným bonusom

V špeciálnej jesennej akcii môžu zákazníci získať späť 24 eur od spoločnosti VELUX z ceny akéhokoľvek okna GLL, GLL B a GLU z produktového radu Štandard Plus.

Strešné okná VELUX Novej Generácie, ktoré sa na našom trhu predstavili minulý rok, prinášajú do interiéru viac denného svetla a čerstvý vzduch. Práve na strešné okná v akejkoľvek veľkosti či prevedení v triede Štandard Plus sa vzťahuje jesenná predajná akcia Strešné okná VELUX s bonusom 24 Eur. 

Podmienky získania bonusu

Výplatu finančnej čiastky 24 Eur vrátane DPH môže uplatniť každý zákazník, ktorý v období od 14. 9. 2015 do 13. 11. 2015 zakúpi strešné okná VELUX v akejkoľvek veľkosti či prevedení, pričom akcia sa vzťahuje len na strešné okná VELUX z triedy Štandard Plus, t. j. typy GLL, GLL B a GLU. Finančnú čiastku môžu získať len spotrebitelia. 

Strešné okno s finančným bonusom - 1

Strešné okná VELUX typu GLL, GLL B a GLU z produktovej triedy Štandard Plus pomôžu domácnosti ušetriť až 24 eur z ceny okna. 

Štandard Plus pre viac možností

V sortimente Štandard Plus sa nachádzajú drevené strešné okná, ale aj ich bezúdržbový variant – jeho tepelne upravené drevené jadro je pokryté vodotesným polyuretánovým náterom a tak si vyžaduje len minimálnu údržbu. V ponuke Štandard Plus sa nachádzajú strešné okná, vybavené horným alebo spodným ovládaním:
- horné ovládanie - umožňuje okno osadiť do väčšiny montážnych výšok. Jeho ovládanie neobmedzuje ani nábytok, ak je pod ním umiestnený. Počas neprítomnosti v dome alebo v noci môže dovnútra privádzať čerstvý vzduch unikátna ventilačná klapka – v tom prípade stačí jednorazovo potiahnuť hornú ovládaciu rukoväť a čerstvý vzduch sa dovnútra dostane aj cez zatvorené okno. Zabudovaný vzduchový filter zabraňuje prachu a hmyzu vniknúť do interiéru. 
- spodné ovládanie – ideálnym riešením je v prípade vysokých nadmuroviek. K bezproblémovému ovládaniu slúži elegantná pozinkovaná kľučka. Vetranie pri zatvorenom okne umožňuje dvojstupňový vetrací systém so zabudovaným filtrom proti prachu a hmyzu.

Produktový rad Štandard Plus má aj ďalšie parametre: 
- bezpečnostné sklo - laminované vnútorné sklo zaručí, že pri prípadnom rozbití sa sklo neroztriešti ani nevypadne. Hodnota hlukového útlmu bezpečnostného energeticky úsporného dvojskla, ktoré je súčasťou okien triedy Štandard Plus, je 32 dB.
- systém ThermoTechnology™ - riešenie izolácie, ktoré využíva veľmi kvalitné izolačné materiály v konštrukcii okna. 
- špeciálne tesnenie – umožňuje vychutnať si príjemné vnútorné prostredie bez zbytočného prievanu. Dopĺňa sa s izolačným systémom ThermoTechnology™ a posúva strešné okná o triedu vyššie do Triedy 4.

Viac informácií o akcii nájdete na www.velux.sk 

VELUX SLOVENSKO spol. s r. o.

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Prečítajte si
Reklama