ČAS PREKVAPENÍ

ČAS PREKVAPENÍ

Určite mi dáte za pravdu, že Vianoce nie sú len časom pokoja, radosti, lásky a rodinnej pohody, ale aj časom plným prekvapení. Všetci sa snažíme v tomto období obdarovať svojich blízkych. Často uvažujeme, ako ich prekvapiť niečím pekným, ale zároveň aj originálnym.

Ak ste domáci kutil a dokážete si doma urobiť veľa vecí sám, môžete svoju rodinu skutočne originálne prekvapiť. Musíte sa však nad tým včas a dobre zamyslieť. Lebo, takéto veci sa nedajú robiť na poslednú chvíľu. Možností je skutočne viacero. 

Možno sa vám zdá, ak bývate napríklad vo svojom dome už dlhšie, že aj vaše okná pomaly dosluhujú. A máme tu hneď prvý dobrý nápad na darček pre celú rodinu. Môžete si objednať nové okná. Máte na výber plastové okná alebo drevené, záleží na vás, ktoré si vyberiete. Každé z nich majú isté prednosti, ktoré ocenia ľudia, ktorým sa práve daný druh okien páči. Ak napríklad hľadáte okná bezúdržbové, určite sú pre vás výhodnejšie okná plastové. Naopak, ak preferujete prírodné materiály, zrejme zvolíte drevené okná. V podstate však možno povedať, že v súčasnosti sú u kvalitných výrobcov rovnako dobré drevené i plastové okná, takže nech sa rozhodnete pre ktorékoľvek, kvalita bude zaručená.

A takto môžeme pokračovať. Možno sa vám zdá, že aj váš interiér by potreboval nejaké nové šaty. Čo poviete trebárs na obklad z travertínu? Travertín je veľmi kvalitný prírodný kameň, s ktorým sa veľmi dobre pracuje. Je nadčasový, takže ani po rokoch nezovšednie a stále bude dobre vyzerať. Jeho využitie je veľmi obľúbené v exteriéri, ako aj interiéri. Možností, čo z neho urobiť je viacero, záleží na vašej predstavivosti. Možno s ním obložiť stenu v obývačke, použiť ho na obklad do kúpeľne, obložiť ním umývadlo a podobne. V exteriéri sa ním dláždia chodníky, obkladajú sa múry a iné.

FOTO: www.travert.sk

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteManželku môžete príjemne prekvapiť, ak jej napríklad namontujete vhodné bodové svetlá do kuchynskej linky, ak ich tam nemá.

Je to veľmi jednoduché, stačí chcieť, byť zruční a všetko sa dá. Samozrejme, nezabúdajte pri práci používať vhodné pracovné odevy.

Ako odmenu dostanete pocit z dobre vykonanej práce a nové, krajšie bývanie, ktoré bude tešiť nielen vašich blízkych, ale aj vás. Po práci si ako odmenu môžete zahrať online ruletu.

A ak to už tento rok nestihnete, nebuďte smutní, Vianoce prídu aj o rok. –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.