Sprchové kúty a zásteny SanSwiss – radosť zo sprchovania

image 48538 25 v1

Už viac ako 35 rokov je SanSwiss špecialista na sprchové kúty, ktoré sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, funkčnosťou a moderným dizajnom. Či už sa jedná o bezrámové, čiastočne rámové alebo rámové zásteny s rôznymi tvarmi profilov, široko otvárateľné krídlové dvere, posuvné dvere s úsporou miesta alebo pevné WALK-IN zásteny do veľkých kúpeľní, zásteny SanSwiss splnia najrôznejšie priania zákazníkov pre individuálne riešenia kúpeľní, vrátane atypických rozmerov a zvláštnych prevedení.

PUR LIGHT S – exkluzívne sprchové zásteny s posuvnými dverami 

Unikátny dizajn v kombinácii so špičkovou kvalitou, komfortom a funkčnosťou – to je typový rad PUR LIGHT S od spoločnosti SanSwiss.

Sprchové zásteny PUR LIGHT S s hranatými profilmi a čistými plochami bezpečnostného 6 mm skla odzrkadľujú moderné trendy súčasnej doby. 

Posuvné dvere majú vďaka kvalitným závesným prvkom s veľkými kolieskami ľahký chod a dajú sa ľahko otvárať. Absencia spodného profilu umožňuje pohodlný vstup. Dvere možno ľahko odklopiť a vyčistiť. Ľahkej údržbe tiež napomáha antiplaková úprava skla Aquaperle, ktorá sa štandardne dodáva na všetkých sklách. Sprchové zásteny radu PUR LIGHT S sú vyrábané v štandardnej výške 2000 mm a sú u nich možné štandardné aj atypické šírky podľa priania zákazníka. Sprchová zástena PUR LIGHT S sa stane zaujímavým dizajnovým doplnkom Vašej modernej kúpeľne.

www.sanswiss.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.