Zdroj: shutterstock

Pustite sa do maľovania

Na veľké zmeny postačí pár ťahov štetca. Náterová farba Dursilite s vysokou krycou schopnosť je teraz k dispozícii v najširšej farebnej škále na trhu.

Interiérová farba Dursilite od výrobcu stavebnej chémie Mapei, sa vyznačuje jednoduchým použitím a znamenitým výsledným vzhľadom. Teraz je dostupná v palete Master Collection, ktorá ponúka až 1002 farebných odtieňov.

S výberom vhodného odtieňa pomôže vzorkovník Master Collection. Všetky potrebné informácie sa nachádzajú priamo pod príslušným odtieňom, tak aby si bol užívateľ istý výberom vhodnej farby pre danú aplikáciu.Mimoriadna krycia schopnosť tohto náteru umožňuje dosiahnuť dokonalý vzhľad steny pri menšom počte vrstiev. Jednoducho prekryjete aj výrazné farby. Vďaka tomu sa výrazne skracuje čas maliarskych prác a znižuje spotreba materiálu.Uľahčite si prácu

Náterová farba Dursilite vyniká tiež schopnosťou odpudzovať zachytávanie nečistôt, takže steny zostávajú čisté v priebehu mnohých rokov.

Ďalšou výhodou je dobrá umývateľnosť. Náter po nanesení na stenu vytvorí kompaktný, vysoko odolný film so schopnosťou zabrániť špine preniknúť do povrchu. Vzniknuté škvrny sa jednoducho odstránia špongiou.


Pri maľovaní oceníte aj vlastnosti tesniaceho akrylového tmelu
Mapeflex AC1. Tento výrobok je vhodný na pružnú výplň drobných trhlín pred vyhotovením maľovky v interiéri a exteriéri. Tmel po vytvrdnutí vytvára hladký povrch, ktorý je možné pretierať elastickými náterovými farbami bežne používanými v stavebníctve.

www.mapei.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje