Septembrový Môj dom už v predaji spolu s darčekom zadarmo

Septembrový Môj dom už v predaji spolu s darčekom zadarmo

Ste kreatívni, chcete bývať originálne a prakticky vyriešiť svoj životný priestor? Tak potom je preglejka pre vás ten pravý materiál. Tento mesiac prinášame špeciálnu dávku nápadov, čo všetko sa s ňou dá v interiéri podniknúť.

Množstvo námetov a šikovných tipov však nájdete aj v článkoch venovaných zariadeniu kúpeľne či vytvoreniu praktickej a zároveň atraktívnej záhrady. Samozrejme, aj tento mesiac vás zavedieme na návštevu do originálnych bytov a domov z celého sveta, poradíme, ako si vybrať kozub a prezradíme, aké sú najnovšie trendy v stavaní z dreva. Nechýba ani ďalší nadčasový kúsok, riešenie interiérového problému od profesionálnych architektov či pravidelný redakčný test. Septembrový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 2. 9.

Najnovší Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

Darček k časopisu ■ časopis Zázračná planéta  

V najnovšom Mojom dome nájdete:

V marockom štýle

Noblesa bielej s jemným akcentom fialovej a striebornej, spolu s doplnkami s marockými vzormi vytvorí elegantný, vzdušný priestor, kde pookreje každá romantická duša.

Zmenený na nepoznanie

V septembrovom Mojom dome môžete nazrieť do domu z roku 1930, ktorý sa mladej dvojici podarilo premeniť na pohodlné a svetlom zaliate miesto, ideálne na rodinné bývanie. Na to, aby naplno vyniklo jeho čaro, však museli vynaložiť veľa energie a úsilia.

Všetko potrebné, nič navyše

Túžite po novom bývaní, ale nechcete si brať veľkú hypotéku? Skúste sa inšpirovať prístupom Austrálčanky Jane Hiltonovej, ktorý sa dá uplatniť kdekoľvek na svete – jej pôvabný domček nájdete v aktuálnom vydaní časopisu Môj dom.

Malý telom, veľký dušou

Vtesnať do maličkého priestoru všetky prvky potrebne na pohodlne bývanie tak, aby priestor pôsobil vzdušne, čisto a útulne? V septembri vám na stránkach Môjho domu predstavíme aj variabilný milánsky minibyt, ktorý je peknou ukážkou toho, že (takmer) nič nie je nemožné. 

Materiál, ktorý praje kreatívny riešeniam

Preglejka je pri zariaďovaní interiérov čoraz obľúbenejší materiál. Disponuje množstvom benefitov a váš domov dotvorí jedinečnou kresbou dreva. Na prvý pohľad sa to možno nezdá, no dá sa použiť prakticky kdekoľvek. 

Byt každodenných radostí

V najnovšom čísle Môjho domu vás zavedieme aj do bytu architektky Zuzany Piatrovej, ktorý pôsobí tak prirodzene, ako keby ani nemohol byť iný. Akoby sa predmety v ňom samy dohodli, že sa stretnú na čaji o piatej. Niektorí ľudia jednoducho majú ten dar pretvárať okolie celkom nenásilne, s pozoruhodnou ľahkosťou.

Šikovný stolček zo starého pňa

Na september sme si pre vás pripravili aj návod, ako premeniť peň starého stromu na šikovný príručný stolík. Vďaka kolieskam si ho jednoducho premiestnite, kam budete potrebovať.

Kúpeľňa pre celú rodinu

Prakticky riešená kúpeľňa s toaletou využívaná všetkými členmi domácnosti, zariadená tak, aby aj o niekoľko rokov pôsobila sviežo? V septembri si v Mojom dome môžete pozrieť, ako si s týmto zadaním poradili architekti z ateliéru Monmar.

Test podlahových vysávačov

Bez vysávača sa žiadna domácnosť sa nezaobíde. Hoci sa ich dizajn na prvý pohľad nemení, pod kapotou prechádzajú generačnou zmenou. Sú účinnejšie, tichšie a ľahšie. V Mojom dome sme ich pre vás otestovali.

Pevná plocha pod nohami

Zatrávnené okolie domu síce pôsobí romanticky, pri bežnom fungovaní je však nepraktické. Na niektorých miestach preto treba dať prednosť spevneným plochám, ktoré s vhodnou zeleňou vytvoria perfektné spojenie – na september sme pre vás pripravili praktické aj originálne tipy.

Rozžiarte vstup do domu kvetmi

Ak plánujete skrášliť vstup do domu, balkón alebo terasu jesenným aranžmánom, určite je z čoho vyberať. Pre toto obdobie sú typické teplé farby ako oranžová, žltá, bordová a hnedá, ktoré by nemali chýbať ani v jesenných kvetinových dekoráciách.

Dom, ktorý vás nezotročí

 „Ak stavať dom, tak taký, aby sme neboli jeho otrokmi. Dom má slúžiť nám a nie my domu,“ je krédo majiteľov premyslenej stavby, ktorú nájdete v aktuálnom vydaní časopisu Môj dom. Je šikovným príkladom, ako využiť malý pozemok a vytvoriť si príťažlivé a pohodlné bývanie.

Kozuby na 7 spôsobov

Fascinujúci pohľad do plameňov si, celkom pochopiteľne, chcú mnohí dopriať aj vo svojej obývačke, kozub je však dnes už široký pojem. Teplovzdušný, teplovodný, sálavý či hypokaustový… v septembri sa v Mojom dome dočítate, z čoho všetkého máte na výber.

Moderný vidiecky dom

Najskôr to mal byť len víkendový dom, miesto na relax a únik pred ruchom veľkomesta. Napokon sa však z neho stal perfektný domov pre štvorčlennú rodinu, do ktorého môžete nazrieť  v septembrovom vydaní Môjho domu.

7 tipov pre moderné okná

Viete, čo je nové v oblasti okien? Ak potrebujete viac svetla, môžete si zvoliť nie jedno okno, ale celú zostavu, pánty sa dajú skryť do rámu a prácne čistenie nahradiť šikovnou technikou.

Stavby z inšpiratívneho materiálu

V septembrovom Mojom dome sa dočítate aj o tom, prečo sa vo svete stavia z dreva čím ďalej viac a aké sú aktuálne trendy v drevostavbách.

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.