novy moj dom 10 2013 uz v predaji
Galéria (7)

Nový Môj dom 10/2013 už v predaji!

Najnovšie číslo časopisu Môj dom je opäť plné inšpirácií a praktických informácií na zveľadenie interiéru či záhrady, ale aj na stavbu domu. Nájdete ho na stánkoch a v hypermarketoch od 2. októbra.

Galéria

Tento mesiac potešíme najmä milovníkov originálneho dizajnu – navštívili sme dizajnérsku dvojicu v ich zaujímavom byte, ukážeme vám, ako si z ojazdenej pneumatiky vyrobiť šikovnú taburetku a nebude chýba ani ďalší kúsok do kolekcie nadčasového dizajnu. Samozrejme, to nie je všetko. Aj v októbrovom Mojom dome nájdete množstvo zaujímavých domov,  interiérov a nápadov, ako vylepšiť ten váš.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

vstupenku na MODDOM 2013 nájdete zadarmo v časopise

Laboratórium kreativity

V októbri môžete s Mojím domom navštíviť dvojicu dizajnérov, ktorá využíva rozľahlé miestnosti starého bytu v Berlíne nielen ako príbytok, ale aj ako tvorivú dielňu aj priestor na testovanie nábytku. 

Nápady na polepený interiér

Pomocou farebných lepiacich pások washi (vaši) môžete jednoducho vytvoriť nápadité a pritom nenákladné dekorácie a dať predmetom originálnu pečať.  A keď vás omrzia, jednoducho ich odlepíte.

Taburetka z ojazdenej pneumatiky

Takáto taburetka má hneď niekoľko výhod – budete mať originálny kus nábytku, zároveň ušetríte a zachováte sa ekologicky. Podrobný návod nájdete v aktuálnom vydaní Môjho domu.

Vyberáme plávajúcu podlahu

Drevo, laminát alebo vinyl? Aké sú trendy, ktorá podlaha sa najlepšie udržiava a aká sa nevyplatí kúpiť? Všetko podstatné o najobľúbenejších podlahovinách sa dozviete v októbrovom čísle Môjho domu.

Byt s tyrkysovou stenou

Začali zmenou dispozície – získala logické pravidlá aj vychytávky, ktorými sa nadchýnajú návštevy. Nábytok potom ušili miestnostiam na mieru a byt doladili prírodnými materiálmi, v ktorých zaznel kontrastný tón tyrkysovej steny.

Testovali sme multifunkčné rúry

Prelúskali sme sa návodmi a receptármi, pripravili sme desiatky rôznych menu a prenikali sme do špecifických postupov varenia.  Ktorá z testovaných rúr sa nám osvedčila najviac sa dočítate v aktuálnom Mojom dome.

Vyberáme pomocníkov do záhrady

Majiteľov záhrad neobíde jesenné upratovanie ani tento rok. V októbrovom Mojom dome vám poradíme, ako si vybrať  šikovných pomocníkov, s  ktorými bude táto práca v záhrade oveľa
komfortnejšia.

Ako ohriať vodu kozubom

Kozub už dávno nie je len efektným doplnkom interiéru. Vďaka vložke s teplovodným výmenníkom sa môže sa stať dôležitou zložkou vykurovacej sústavy. 

Nová drevenica s tradičným duchom

Pôvodne chceli zrekonštruovať starú drevenicu, jej zlý technický stav to však nedovolil. Rozhodli sa teda postaviť novú, ktorá svojou architektúrou rešpektuje okolie a inšpiruje sa slovenskými tradíciami.

Ako reklamovať strešnú krytinu

V októbrovom mojom dome sme sa venovali aj téme spotrebiteľských práv a uplatnenia reklamácií. Odborníci vám poradia, čo pri streche môžete a čo nemôžete reklamovať, aj ako si reklamáciu uplatniť .

 

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.