Nový Môj dom 10/2013 už v predaji!

novy moj dom 10 2013 uz v predaji

Najnovšie číslo časopisu Môj dom je opäť plné inšpirácií a praktických informácií na zveľadenie interiéru či záhrady, ale aj na stavbu domu. Nájdete ho na stánkoch a v hypermarketoch od 2. októbra.

Tento mesiac potešíme najmä milovníkov originálneho dizajnu – navštívili sme dizajnérsku dvojicu v ich zaujímavom byte, ukážeme vám, ako si z ojazdenej pneumatiky vyrobiť šikovnú taburetku a nebude chýba ani ďalší kúsok do kolekcie nadčasového dizajnu. Samozrejme, to nie je všetko. Aj v októbrovom Mojom dome nájdete množstvo zaujímavých domov,  interiérov a nápadov, ako vylepšiť ten váš.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

vstupenku na MODDOM 2013 nájdete zadarmo v časopise

Laboratórium kreativity

V októbri môžete s Mojím domom navštíviť dvojicu dizajnérov, ktorá využíva rozľahlé miestnosti starého bytu v Berlíne nielen ako príbytok, ale aj ako tvorivú dielňu aj priestor na testovanie nábytku. 

Nápady na polepený interiér

Pomocou farebných lepiacich pások washi (vaši) môžete jednoducho vytvoriť nápadité a pritom nenákladné dekorácie a dať predmetom originálnu pečať.  A keď vás omrzia, jednoducho ich odlepíte.

Taburetka z ojazdenej pneumatiky

Takáto taburetka má hneď niekoľko výhod – budete mať originálny kus nábytku, zároveň ušetríte a zachováte sa ekologicky. Podrobný návod nájdete v aktuálnom vydaní Môjho domu.

Vyberáme plávajúcu podlahu

Drevo, laminát alebo vinyl? Aké sú trendy, ktorá podlaha sa najlepšie udržiava a aká sa nevyplatí kúpiť? Všetko podstatné o najobľúbenejších podlahovinách sa dozviete v októbrovom čísle Môjho domu.

Byt s tyrkysovou stenou

Začali zmenou dispozície – získala logické pravidlá aj vychytávky, ktorými sa nadchýnajú návštevy. Nábytok potom ušili miestnostiam na mieru a byt doladili prírodnými materiálmi, v ktorých zaznel kontrastný tón tyrkysovej steny.

Testovali sme multifunkčné rúry

Prelúskali sme sa návodmi a receptármi, pripravili sme desiatky rôznych menu a prenikali sme do špecifických postupov varenia.  Ktorá z testovaných rúr sa nám osvedčila najviac sa dočítate v aktuálnom Mojom dome.

Vyberáme pomocníkov do záhrady

Majiteľov záhrad neobíde jesenné upratovanie ani tento rok. V októbrovom Mojom dome vám poradíme, ako si vybrať  šikovných pomocníkov, s  ktorými bude táto práca v záhrade oveľa
komfortnejšia.

Ako ohriať vodu kozubom

Kozub už dávno nie je len efektným doplnkom interiéru. Vďaka vložke s teplovodným výmenníkom sa môže sa stať dôležitou zložkou vykurovacej sústavy. 

Nová drevenica s tradičným duchom

Pôvodne chceli zrekonštruovať starú drevenicu, jej zlý technický stav to však nedovolil. Rozhodli sa teda postaviť novú, ktorá svojou architektúrou rešpektuje okolie a inšpiruje sa slovenskými tradíciami.

Ako reklamovať strešnú krytinu

V októbrovom mojom dome sme sa venovali aj téme spotrebiteľských práv a uplatnenia reklamácií. Odborníci vám poradia, čo pri streche môžete a čo nemôžete reklamovať, aj ako si reklamáciu uplatniť .

 

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.