Polyuretánová pena
Zdroj: Mapei

Polyuretánová pena na spoľahlivé lepenie

Polyuretánová pena na lepenie tepelnoizolačných dosieky z polystyrénu a z minerálnej vlny sa stane nenahraditeľným pomocníkom nielen profesionálnych aplikátorov, ale aj šikovných domácich majstrov.

Polyuretánová pena MapePUR Multi Adhesive Foam G vytvorí pružný spoj medzi zvislou konštrukciou a bežne používanými tepelnoizolačnými panelmi. Spoľahlivo prilepí na podklad tepelnoizolačné dosky z expandovaného polystyrénu (EPS), extrudovaného polystyrénu (XPS) alebo z minerálnej vlny.

Pomocou polyuretánovej peny MapePUR Multi Adhesive Foam G môžete tepelnoizolačné dosky bezpečne lepiť aj nabitú menové hydroizolácie, či už asfaltové pásy, alebo stierkové izolácie. Výrobok môžete použiť aj na lepenie nenosného muriva. Lepiaca pena má veľmi dobrú výťažnosť kartuše. Nanáša sa pomocou vytláčacej pištole, vďaka čomu je aplikácia jednoduchá a rýchla.

www.mapei.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.