vinylová podlaha
Galéria (6) Zdroj: Zdroj Fatra

Plávajúca podlaha s rovnakým dekorom do všetkých priestorov

Ak hľadáte podlahu s jedným dekorom do celého interiéru, tak vinylové plávajúce podlahy od Fatry sú zásah do čierneho. Ich konštrukcie patria medzi najkvalitnejšie na trhu, a to predovšetkým vďaka svojim skvelým vlastnostiam.

Galéria

vinylová podlaha
vinylová podlaha
vinylová podlaha
vinylová podlaha
vinylová podlaha

Sú odolné proti baktériám, majú vynikajúcu zvukovú izoláciu, ľahko a rýchlo sa ukladajú a pýšia sa úplne dokonalým dizajnom nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Vinylové podlahy sa hodia do akejkoľvek miestnost vďaka vysokej odolnosti. Nevyžadujú mimoriadnu údržbu, stačia iba bežné čistiace prostriedky.

vinylová podlaha
WELL-click-3D-rez | Zdroj: Fatra

Ideálnym riešením, ako zjednotiť interiér rovnakým dekorom podláh vo všetkých miestnostiach, je výber plávajúcej podlahy RS-click a celovinylovej podlahy WELL-click. RS-click možno použiť všade tam, kde sa nevyskytuje vlhkosť, teda v obývacích a detských izbách, chodbách a pracovniach. Naopak, tam, kde sa vlhkosť očakáva vo väčšej miere, teda v kúpeľniach a kuchyniach, sa odporúča využiť podlahu WELL-click, ktorá sa môže pochváliť celovinylovou štruktúrou, takže voda pre ňu nie je žiadny problém. Jednotlivé dekory boli vybraté z kolekcie RS-click, preto si možno plávajúcu podlahu v rovnakom vyhotovení položiť úplne všade. Treba však brať do úvahy aj rozdiely v hrúbke, pretože kolekcia RS-click má celkovú hrúbku 9,5 mm a kolekcia WELL-click 5,5 mm.

vinylová podlaha
RS-click – 3D rez | Zdroj: Fatra

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje