90 rokov Internorm
Zdroj: Internorm

Internorm – výrobca okien a dverí oslavuje 90 rokov na trhu

Internorm je medzinárodná značka okien v Európe a zamestnáva 1 906 zamestnancov. Tri výrobné závody v Traune, Sarleinsbachu a Lannachu doteraz opustilo viac ako 26 miliónov okenných jednotiek a dverí.

Od zrodu plastového okna až po dnešné inovácie v oblasti dreva – hliníka, High-Tech a High-Design inovácií, stanovil Internorm vysoké štandardy v celej Európe. Spolu s približne 1 300 obchodnými partnermi v 21 krajinách rozširuje spoločnosť svoje vedúce postavenie na európskom trhu. Okrem okenných a dverových systémov zahŕňa produktová rada aj systémy na ochranu pred slnkom a hmyzom.

90 rokov Internorm
Zdroj: Internorm

Svoje 90-te jubileum oslavovala spoločnosť spolu so všetkými Internorm partnermi digitálne. „Náročné časy si vyžadujú inovatívne nápady. Tohtoročným partnerským podujatím sme mohli osláviť naše 90. výročie vo veľkom štýle aj napriek momentálne obmedzeným možnostiam a posilniť súdržnosť Internorm rodiny. Toto podujatie vnímame aj ako znamenie, že žijeme svojou inovatívnou filozofiou na všetkých úrovniach a tešíme sa na budúcnosť,“ uviedol spolumajiteľ spoločnosti Internorm a hovorca spoločnosti Christian Klinger. 

Viac na www.internorm-okna.sk

Zdroj: Internorm

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje