Systém Ytong doplnili omietka a vnútorná stierka
Galéria (5)

Systém Ytong doplnili omietka a vnútorná stierka

Do stavebného systému Ytong k celkovému portfóliu stavebných dielov pre kompletnú hrubú stavbu až po strechu pribudli produkty pre povrchové úpravy. Nová ľahčená vnútorná omietka a hladená vnútorná stierka boli vyvinuté špeciálne pre prácu s Ytongom. 

Galéria

Omietka a vnútorná stierka - B37
Omietka a vnútorná stierka - f2Turma-049-(15)
Omietka a vnútorná stierka - kalkfeinputz_5344
Omietka a vnútorná stierka - wdvs_5374_ret

Zlepšujú tepelnoizolačné vlastnosti steny a prispievajú k celkovej kvalite prevedenia stavby. Vnútorná vápennocementová omietka umožní vytvárať veľmi hladké povrchy. Jej tepelný odpor zvyšuje tepelnoizolačné vlastnosti steny a aj celkovú tepelnú pohodu. Vyniká tiež veľkou výdatnosťou, malou spotrebou a jednoduchou aplikáciou bez penetrácie. Pomáha tak k celkovému zrýchleniu povrchových úprav v interiéri.

Vnútorná stierka, vystužená vláknami, umožní vytvárať mimoriadne hladké povrchy a pre docielenie extra hladkého efektu je možná finálna úprava brúsením. Je tiež vysoko priedušná, s hydrofilnou schopnosťou – pohlcuje vodnú paru a tým reguluje vzdušnú vlhkosť. Vďaka alkalickému zloženiu znemožňuje rozvoj plesní a rias. Ďalšou výhodou je, že je ľahko opraviteľná po poškodení či úpravách interiéru.

zdroj: Xella Slovensko, spol. s r.o. 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje