image 42066 25 v1

Odkvapový zachytávač lístia: Ako vyzrieť na jesenné pozdravy prírody a nemať upchaté zvody

Odkvapové zvody by mali zachytávať predovšetkým dažďovú vodu, ale vysvetľujte to padajúcemu lístiu. Aby sa nepozvané jesenné pozdravy prírody v odkvapoch neusádzali a neupchávali ich, ponúka www.hpishop.sk šikovné riešenie v podobe zachytávača lístia.

Táto na prvý pohľad jednoduchá plastová mriežka vytvorí nad žľabom ochranný kryt, ktorý prepustí vodu, ale lístie alebo ihličie zachytí a vietor ich potom prirodzene odfúkne. Okrem praktického zachytávača lístia ponúka nový špecializovaný predajný kanál www.hpishop.sk aj ďalšie príslušenstvo pre strechy.

Upchatý odkvapový zvod môže pri výdatných dažďoch spôsobiť zatekanie do domu. Možnosti ako tomu predísť sú v podstate dve. Buď môžete každý rok párkrát vytiahnuť rebrík, vyšplhať sa na strechu a pri akrobatickom výkone vo výške niekoľkých metrov nad zemou odkvapy vyčistiť od nánosov prírody, alebo môžete staviť na odkvapový zachytávač lístia od www.hpishop.sk a raz a navždy nad prírodou vyzrieť.

Zachytávač lístia v podobe vypuklej mriežky z polyetylénu do odkvapu vpustí vodu, ale lístie, ihličie alebo vetvičky nie. Montáž je úplne jednoduchá a vy si jesenné prejavy prírody môžete v pokoji vychutnávať s hrnčekom kávy z pohodlia domova. Príroda sa sama postará, aby zachytené mechanické nečistoty vietor odfúkol.

Nový e-shop www.hpishop.sk spustila spoločnosť HPI, dodávateľ príslušenstva pre strechy s 22-ročnou tradíciou na českom a slovenskom trhu. Vo svojej on-line ponuke má viac ako 400 strešných komponentov, ku ktorým poskytuje technické informácie, poradenstvo a servis tak, ako v kamennej predajni.

Vzhľadom k tomu, že spoločnosť HPI distribuuje všetky ponúkaný výrobky zo svojho nového obchodného a logistického centra, obdrží zákazník po objednaní na www.hpishop.sk tovar v priebehu niekoľkých dní, často už na druhý deň. Viac na www.hpishop.sk. 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.