Nový rad nožov od Fiskars

Blok Edge na nože
Zdroj: Fiskars

Pre každého kuchára, či už ide o nadšeného amatéra, alebo ostrieľaného profesionála, sú základom a zároveň pýchou kvalitné nože. Ak navyše hľadáte každodenných pomocníkov, ktorí majú okrem dokonalých úžitkových vlastností aj výnimočný dizajn, určite vám padne do oka rad nožov Fiskars Edge.

Súprava siedmich nožov rôznych veľkostí kombinuje vplyv západnej a východnej kuchyne. Ostrie v sebe prelína japonskú a európsku tradíciu. Hladký prechod medzi rukoväťou a čepeľou umožňuje variácie úchytov na rôzne techniky krájania a zaručuje výnimočnú ľahkosť vedenia noža – veľkú zásluhu na tom má ergonomická rukoväť. V ponuke je tiež blok na nože, ktorý možno namontovať na stenu, uložiť do zásuvky alebo položiť na pracovnú dosku. Čepele nožov sú vyrobené z vysokokvalitnej japonskej nerezovej ocele (tvrdosť HRC 53)

Nepriľnavý čierny poťah čepele nedotvára len atraktívny vzhľad nožov, ale je aj vysoko funkčným prvkom, ktorý uľahčuje čistenie, zvyšuje trvanlivosť čepele a zabraňuje prichytávaniu potravín pri krájaní. S hrúbkou 2,3 mm sa hodí na efektívne a zároveň bezpečné krájanie. Nože je možné umývať aj v umývačke. Vďaka nožom Fiskars Edge získate skvelých pomocníkov pri každodennom varení i krásny dizajnový prvok do vašej kuchyne.

Nôž Edge raňajkový
Nôž Edge raňajkový
Stredný univerzálny nôž so zúbkovanou čepeľou. Vynikajúci pre krájanie potravín s kôrkou či šupkou napr. pečiva alebo paradajok. Je vhodný aj ako jedálenský nôž.
| Zdroj: Fiskars
Nôž Edge Santoku
Nôž Edge Santoku
Nôž japonského typu so širokou čepeľou vhodný na prípravu mäsa, rýb a zeleniny. | Zdroj: Fiskars

www.fiskars.sk/vyrobky/kuchyna/rad/edge-fantasticky-funkcne

www.fiskars.sk