Majestic Massive Pro sú dosky s polymerovou ochranou vrstvou, vďaka ktorej sú extrémne odolné voči škvrnám.
Zdroj: Deceuninck

Keď terasu, tak z kompozitu

Drevoplastové terasy podtrhujú vzhľad domu a zároveň sú jeho plnohodnotnou súčasťou. Môžete tu relaxovať, užívať si čas s rodinou a priateľmi. Vďaka ich vysokej odolnosti sa často používajú ako obklad v okolí bazénov, jazierok a záhradných cestičiek.

Kompozitné terasy Twinson sú kombináciou vzhľadu dreva s odolnosťou PVC. Sú alternatívou k dreveným terasám, ktoré nie sú náročné na údržbu a vynikajú dlhou životnosťou. Pokiaľ sa pri terasových doskách nechcete vzdať ušľachtilého vzhľadu dreva, potom je tou správnou voľbou pre vás Majestic Massive Pro. Na povrch týchto dosiek je dodatočne nanesená polymérová ochranná vrstva, čo umožňuje ľahšiu údržbu. Vďaka tejto úprave je povrch extrémne odolný voči škvrnám a poškriabaniu. Čistenie je potom mimoriadne jednoduché a rozťažnosť materiálu veľmi nízka. Dosky pôsobia na pohľad ako drevené, sú ideálne pre všetky terasy a balkóny, obzvlášť pre zastrešené plochy a zimné záhrady. Vďaka certifikácii požiarnej odolnosti BROOF (t1) je možné používať tieto dosky na strechách či vonkajších schodiskách.

Majestic Massive Pro sú dosky s polymérovou ochrannou vrstvou, vďaka ktorej sú extrémne odolné voči škvrnám.
Majestic Massive Pro sú dosky s polymérovou ochrannou vrstvou, vďaka ktorej sú extrémne odolné voči škvrnám. | Zdroj: Deceuninck

Zdroj: Deceuninck

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje