najnovsi casopis urob si sam
Galéria (16)

Najnovší časopis Urob si sám

Ako vždy prináša množstvo nápadov a inšpirácií na vylepšenie a skrášlenie domu, bytu a záhrady. Je zamerané na letné dovolenkové obdobie.

Galéria

ČO SI PREČÍTATE V NAJNOVŠOM VYDANÍ?
 

Postarajte sa o terasu

Zistili ste, že drevené dosky terasy zosiveli alebo stmavli? Drevené terasy sú vystavené vplyvom počasia, ktoré sa mení, a preto predčasne starnú. Správnou údržbou drevený povrch omladíte a dodáte mu svieži vzhľad. Ponúkame podrobný návod, ako na to. 


Altánkové dekorácie

Zopár jemných ornamentov vyrezaných do dreva a budete sa cítiť ako v skanzene. Na všetky úpravy stačí jednoduchý nástroj – priamočiara píla. Obnovte záhradný altánok novými výplňami s vlastnoručne zhotovenými ozdobnými vzormi.


Seriál: Obnova tradičných domov

Pokračovanie je zamerané na opravy drevenice. Pri dlhšej dovolenke na chalupe sa môžete pustiť aj do rozsiahlejších opráv. Napriek náročnosti prácu zvládnete vo dvojici. Naši odborníci vám ukážu, s čím prácu zvládnete najľahšie.


Kto postráži, kým sme preč?

Opustený byt či dom je cez dovolenkovú sezónu pre zlodeja ako akciový supermarket. Urobte potrebné opatrenia v predstihu, aby ste si relax mimo domu užili bez starostí. Deväť praktických rád, ako zabezpečiť dom pred odchodom na dovolenku, vám ušetrí veľa peňazí.


Redakčný test benzínových kosačiek

S kosačkami sme udržiavali niekoľko trávnikov s rôznou kvalitou porastu a terénom, aby sme zistili, ako si poradia pri pravidelnej údržbe i v náročných situáciách. Každý zo strojov tak mohol ukázať svoje prednosti a obmedzenia. Rozdiely boli väčšie, ako sme predpokladali.


Urobte si bylinkár

Čerstvé suroviny do kuchyne sú na dosah ruky bez ohľadu na to, či bylinkár umiestnite na terasu, balkón, alebo do dvora. Pri sadení a trhaní sa už nemusíte skláňať. Záhon na bylinky či zeleninu stojí na nohách. Prinášame podrobný návod na výrobu.


Kvetinová záhrada pre romantikov

Nádherne rozkvitnuté kvetinové záhony sú pýchou každej záhrady. Základom úspechu je premyslený výber rastlín a ich správna kombinácia. Naši odborníci vám pripravili riešenie štvorcovej záhrady s dlažbou spolu s detailným výberom pestrofarebných kvetín.


Zavlažovacia technika

Ako doprajete rastlinám v záhrade ideálne množstvo vody? Ako zabezpečíte rastliny na balkóne pred odchodom na dovolenku, aby nevyschli? Prečítajte si a dozviete sa.

 

Ukážka z časopisu: 

 
www.casopisuss.sk/web/sk/predplatne

–>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.