Moderná plochá škridla FIGARO 11 už aj na Slovensku!

image 28112 25 v1

Významný stredoeurópsky výrobca TONDACH® prichádza na slovenský trh s novinkou - úplne plochou pálenou škridlou s názvom FIGARO 11, vyrobenou v ČR. Táto škridla plne zodpovedá dnešnému trendu v odbore striech.

Má jednoduchý moderný dizajn a čisté línie, je ľahko dostupná a vďaka výrobe v Hraniciach na Morave je tiež cenovo oveľa výhodnejšia. Číslo 11 pritom symbolizuje počet škridiel, ktorý je potrebný pre pokrytie 1 m2, takže umožňuje aj jednoduché a ekonomické kladenie. Je vhodná na všetky druhy domov, aj na rekonštrukcie i bez zmeny latovania. Používa sa pre minimálne sklony strechy – bezpečný sklon je 30°, s tesným podstreším 24°, s vodotesným podstreším 20°. V ponuke v 4 odtieňoch, popri prírodnom prevedení sú k dispozícii aj engoby – červená, hnedá a čierna. Engoba, alebo glazúra vzniká výpalom pri teplote nad 1000 °C a špeciálne namiešané kysličníky kovov vytvoria na povrchu škridly dokonale stabilný odtieň. Ucelený systém keramických doplnkov je garanciou 33 ročnej záruky Tondach. Dostupnosť na 154 predajných miestach po celom Slovensku, v ponuke za súčasné uvádzacie ceny od 8,40 Eur/m2 bez DPH.

Viac na www.tondach.sk/Produkty/Strecha/Prehlad-vsetkych-modelov/TONDACH-R-Figaro-11

Zdroj: TONDACH SLOVENSKO, s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.