Májové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

Májové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

Ako postavíte dobrý kozub v záhrade? Máme pre vás schémy, vizualizácie a 9 kozubových inšpirácií. Ukladáme betónovú vonkajšiu dlažbu. Postavte si masívny gabionový múr! Opravujeme záhradný nábytok. Drobnosti, ktoré potešia – debnička na kvety, bylinkové mydlá a kvetináče či veľkonočné svietniky z vajíčok. Zhotovujeme servírovaciu tácku, vysádzame veľký rohový črepník. Záhradné impulzy: rady na mesiac máj, vidiecka záhrada snov, liečivá aromatická záhrada.

V nenáročnej ekozáhradke: čo so starou vaňou? Stavba – opravujeme zatekajúce balkóny a terasy. Pracujeme na zateplení si rodinného domu. V interiéri montujeme posuvné dvere. Pre veľký záujem je tu drobnochovateľská poradňa. Redakčný test – elektrické hoblíky! Projekty nábytku – urobte si nástennú lekárničku alebo pohodlný záhradnícky stôl. Kúpa bytu. Čo si všímať pri obhliadke? Budúcim živnostníkom radíme, ako začať podnikať. Plno článkov, LACNÝCH projektov, rád a inšpirácií iba ZA PÁR eur.

 

ČÍTAJTE V NAJNOVŠOM VYDANÍ!

Ako postaviť dobrý záhradný kozub?

Jar je tu a s ňou aj výlety, víkendy na chate či v záhrade rodinného domu spojené s grilovaním. Čo má a mal by mať záhradný kozub s grilom? Prezrite si naše nákresy. Prinášame aj deväť inšpirácií na úpravu priestorov vhodných na relax a posedenie s priateľmi.

 

Betónová dlažba v záhrade

Spevnené plochy, cestičky aj chodníky si pokojne môžete vydláždiť aj svojpomocne. Betónová dlažba poskytne pri dobrej cene potrebnú kvalitu a jej kladenie je bezproblémové. Pohodovú prácu v záhrade určite zvládnete a ešte si aj trocha zacvičíte.

 

Montujeme posuvné dvere

Ako ušetríte veľa miesta v byte? Posuvnými dverami! Môžete nimi napríklad rozdeliť jednu veľkú miestnosť na dve menšie a v prípade potreby ich zase rýchlo scelíte do jednej. Pohybovo obmedzené osoby takéto dvere otvoria oveľa pohodlnejšie ako otočné. Základom je montáž tzv. dverového puzdra.

 

Opravy balkónov a terás

Odlepená dlažba alebo priesaky vody spôsobujú majiteľom problémy. Ak pôvodná dlažba ešte pevne drží, môžete ju ponechať ako je a novú hydroizoláciu vytvoriť na nej. Inokedy treba odstrániť vrchné vrstvy až na holý betón.

Pre dámy: BYLINKY V MYDLÁCH A V KVETINÁČOCH

Ženy aj bylinky majú niečo spoločné – krásnu vôňu, ktorou spríjemňujú bývanie. Bylinky, ktoré si vypestujete zadarmo v špeciálnych kvetináčoch, môžete neskôr použiť ako prísadu do prekrásne voňajúcich bylinkových mydiel, čo nevysušujú pokožku ako kupované.

 

Záhrada, ktorá lieči

Čuch nemáme len na to, aby sme si dokázali vybrať vhodnú voňavku. Prostredníctvom čuchových receptorov môžeme ovplyvniť svoje emócie a nálady, psychický aj fyzický stav. A pritom nám môže byť nápomocná záhrada aj so svojimi vôňami. Čítajte, ako si v záhrade vytvoriť voňavú oázu!

 

Test elektrických hoblíkov

Vyhladia surový povrch piliarskych dosiek, dajú hranolom ten správny vzhľad a možno nimi „skrotiť“ guľatinu tak, aby lícovala pri drobných drevostavbách. Najčastejšie ich vídať v rukách tesárov, nesmú však chýbať ani v domácej dielni. Otestovali sme ich pre vás.

 

Pohodlný záhradnícky stôl

Aby bol pri práci poriadok a aby chrbát nebolel! Má zásobník na záhradnú zeminu, police na kvetníky a vyššiu pracovnú dosku. Vždy, keď treba robiť výsevy, presádzať alebo sa venovať rastlinám v nádobách, záhradnícky stôl je tým najpraktickejším pracoviskom. Jeho výrobou ušetríte!

 

… A V TLAČENOM VYDANÍ UROB SI SÁM NA VÁS ČAKÁ EŠTE VEĽA ĎALŠÍCH ČLÁNKOV.

 

Predplatné časopisu Urob si sám

Ukážka z časopisu:

 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.