Júnový Môj dom s darčekom zadarmo už v predaji

image 34209 25 v1

Najnovšie trendy z prvej ruky nájdete v júnovom vydaní Môjho domu. Prinášame vám inšpirácie priamo z Milána, ktoré je Mekkou interiérového dizajnu, hromadu dobrých nápadov aj praktických tipov však nájdete aj v článkoch venovaných vybaveniu kuchyne či vytvoreniu atraktívnej kvitnúcj záhrady.

Samozrejme, aj tento mesiac vás zavedieme na návštevu do originálnych bytov a domov z celého sveta, pomôžeme vydláždiť terasu aj balkón a poradíme, aké si vybrať exteriérové tienenie. Nechýba ani pravidelný redakčný test či rady interiérového architekta. Júnový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 1. 6.

Darček k časopisu ■ k časopisu je pribalené staršie číslo Môj dom

Najnovší  Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Vo farbách roka

Kto sleduje trendy, vie, že rok 2016 je prvý, pre ktorý bola predstavená ako farba roka hneď dvojica. Púdrovú ružovú vyvažuje pastelová modrá. Kombinácia, s ktorou bude domov pôsobiť príjemne upokojujúco.

Klasika s novou energiou

V júnovom vydaní Môjho domu môžete navštíviť aj vilu, v ktorej interiérová dizajnérka Kim Stephenová skombinovala odvážne farby s tradičnými architektonickými líniami. Stala sa tak názornou ukážkou sily ukrytej v kontrastoch. 

Stan na detské šibalstvá

Detské stany hlásia veľký boom nielen v interiéri. Skúste svojim najmenším vyrobiť indiánsky stan aj vy a zažijete spolu s nimi veľa zábavy. Podrobný návod nájdete v aktuálnom Mojom dome.

Kam pozerá Miláno

Celosvetová výstava Salone del Mobile je dizajnovou udalosťou roka. Spomedzi všetkých nápadov a štýlov sa každý rok vyčlenia niektoré najvýraznejšie. Do júnového Môjho domu sme pre vás vybrali tie, ktoré možno nazvať trendmi roka 2016.

Ohňostroj farieb

Farby a vzory priam žiaria na čistom bielom pozadí v každej z miestností tohto pôsobivého domu. Fantázia, odvaha a cit pre kombinovanie stoja za vznikom nápaditých kompozícií, ktoré tu prekvapujú doslova na každom kroku. 

Nájdi tri rozdiely

Pri navrhovaní ďalšieho z bytov, ktorý nájdete na stránkach júnového vydania časopisu Môj dom, sa mladí investori a architektky zhodli natoľko, že ich bývanie takmer na 100 % kopíruje pôvodné vizualizácie.

Pekne poporiadku

Návrh kuchyne je doslova alchýmiou. Nejde pritom len o správne využitie priestoru a pravidlá pracovného trojuholníka. Priestor ukrytý za dvierkami či otvorené police, ktoré majú poskytnúť miesto na riad a potraviny, si tiež vyžadujú náležitú pozornosť..

Industriál v mini verzii

Atraktívne bývanie pre moderného mladého človeka, prípadne pár. A zároveň obmedzený rozpočet a čo najrýchlejšia realizácia. S takýmto zadaním a limitmi pracovali mladí ruskí architekti pri premene garsónky v centre Moskvy.

Nápaditá maľovka

Svieži nádych môžete interiéru svojho domova dodať aj nenáročnou, no veľmi efektnou úpravou jednej steny. Podrobný návod na krížikový motív alebo imitáciu populárnych lícových tehál, ktoré oživia obývačku, kuchyňu, spálňu, ale aj detskú izbu, nájdete v júnovom Mojom dome. 

V izbe celý byt

Nápaditý návrh na zariadenie multifunkčnej izby pre mladého muža ponúkla tento mesiac v pravidelnej rubrike riešenie naša kolegyňa architektka Lucia Kušnírová. Skĺbiť na ploche 11,2 m2 obývaciu izbu, pracovňu, spálňu a šatník je skutočne úloha, ktorá si zaslúži zamyslieť sa.

Atraktívna kvitnúca záhrada

V lete prirodzene očakávame, že záhrada bude plná kvetov, sviežej zelene a jedinečných miest, kde sa dá relaxovať alebo tráviť čas s blízkymi. Ak chcete, aby pekne zakvitla, bude potrebné venovať vysadeným rastlinám dôslednú starostlivosť. 

Uprostred zelene sa pracuje príjemnejšie

Vhodne zvolená skladba zelene domácu pracovňu zatraktívni, pomôže v nej zvýšiť vzdušnú vlhkosť, zachytí prach aj nebezpečné škodliviny zo vzduchu a zároveň pomôže zregenerovať myseľ počas prestávok. Rady a tipy ako si doplniť pracovňu vhodnými rastlinami nájdete v júnovom Mojom dome. 

Betón s tvárou macíka

Jednoduché a prirodzené riešenia majú šancu pretrvať a presne takýto prístup zvolil architekt Igor Lichý pri navrhovaní vlastného bývania. Nestaval architektonický manifest, ale praktický dom, v ktorom sa príjemne žije. 

Sexi & eko

Svieži, moderný, praktický. Taký je výsledok rekonštrukcie jednej z typických kanadských radoviek v podaní páru mladých dizajnérov Marka a Viviany, ktorý prináša najnovšie vydanie Môjho domu.

Drevo v dobrej kondícii

Fasáda, terasa, záhradný nábytok, pergola… Drevo dotvára vzhľad mnohých domov aj pohodu v nejednej záhrade. Aby ste si ju mohli užívať dlhé roky, mali by ste ho udržiavať v dobrej kondícii – ako na to vám poradíme v júnovom Mojom dome.

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.