Aku skrutkovač IXO
Zdroj: Robert Bosch, spol. s r.o.

Ikonický skrutkovač prichádza v novom šate: Bosch znovu vynašiel IXO

Hladké krivky, moderné logo: Bosch znovu vynašiel IXO a opakovane tak podčiarkol jedinečnosť akumulátorového skrutkovača, ktorý sa medzi domáci majstrami teší kultovému statusu. Charakteristickým znakom nového akumulátorového skrutkovača IXO je jeho elegantný dizajn s typickou siluetou a ešte vyššou ľahkosťou.

Každodenný pomocník skrutkuje skrutky ľahšie ako kedykoľvek predtým vďaka funkcii regulácie rýchlosti. Čím silnejšie je spínač stlačený, tým rýchlejšie IXO skrutkuje. Touto presnou reguláciou rýchlosti sa odlišuje od bežných skrutkovačov rovnakej triedy dostupných na trhu. IXO skrutkuje citlivejšie a materiálu pridáva na kráse ako žiadny iný skrutkovač. Poškriabané plochy alebo nábytok, popraskané drevo, poškodené skrutky alebo zaskrutkované príliš hlboko – to všetko je už minulosť. Ergonomická rukoväť sadne do ruky ešte pohodlnejšie vďaka kompletne zaoblenému mäkkému uchopeniu. Používateľ môže teraz vždy sledovať, ako dlho ešte môže svoj IXO používať: tri LED trvalo signalizujú stav nabitia akumulátora. Jemný k materiálom, ľahko použiteľný – nový IXO od Bosch.

Aku skrutkovač IXO
Zdroj: Robert Bosch, spol. s r.o.

Jednoduché ovládanie až po nabíjanie

Vďaka výkonnému pracovnému LED svetlu dokáže IXO osvetliť každú skrutku. Zostáva verný svojej intuitívnej tradícii otáčania v oboch smeroch: Pri stlačení spínača vpred IXO skrutky uťahuje; ak je spínač stlačený vzad, uvoľňuje ich. Navyše je možné IXO nabíjať prostredníctvom mikro USB kábla. Nabíjacia stanica je k dispozícii samostatne a slúži na praktické uloženie skrutkovača IXO počas pracovných prestávok.

Aku skrutkovač IXO
Zdroj: Robert Bosch, spol. s r.o.

Predaných okolo 18 miliónov kusov – príbeh IXO

Aku skrutkovač IXO sa vydal na cestu za dobytím sveta pred viac ako 15 rokmi. Dnes je najobľúbenejším ručným elektrickým náradím – doteraz sa predalo okolo 18 miliónov kusov tohto skrutkovača. Kultový status si získal nielen svojou jedinečnosťou, ale aj obalom. IXO toho zvládne jednoducho viac: skrutkovanie skrutiek v ťažko prístupných miestach, otváranie fliaš vína, ochucovanie jedál, rezanie rôznych materiálov – každodenný pomocník zvládne toto všetko a s deviatimi rôznymi adaptérmi toho zvládne aj viac. IXO tiež opakovane vábi pozornosť svojim typickým vzhľadom, ako napríklad výročným dizajnom IXO Gold& Black 2018 alebo IXO Swarovski 2010, keď tento pomocník v štýlovom diamantmi osadenom puzdre zvládal využitie v domácnosti aj na záhrade. IXO – viac než len ručné elektrické náradie.

Aku skrutkovač IXO
Zdroj: Robert Bosch, spol. s r.o.

Nový IXO je k dispozícii ako Classic alebo Colour Edition od októbra 2019. Všetky ceny sú odporúčané maloobchodné vrátane DPH.

viac na www.bosch.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.