Ako zmeniť svoj balkón?

Chcete bývanie ako z časopisu? Zmeňte svoj nudný balkón alebo terasu na inšpiratívny priestor, kde sa budete cítiť príjemne.

Termo jaseňová podlaha Gumideck bola navrhnutá spôsobom, ktorý umožňuje najjednoduchšiu montáž. Žiadne rezanie. Žiadny odpad. Ušetríte tým, že si kúpite len toľko m2, koľko má vaša terasa. Zložiť si vlastnú podlahu dnes už nie je žiadna veda. Stačia vám dve šikovné ruky, balkón a jedno voľné poobedie.

Oživte svoj exteriér prírodnou drevenou podlahou, ktorú môžete jednoducho položiť aj na starú podlahu, bez toho aby ste sa jej museli zbaviť. Termo jaseňové drevo patrí medzi najkvalitnejšie dreviny, ktoré vám poslúži desiatky rokov.

Zdroj: Gumideck.sk

Oproti bežným doskám je GUMI výnimočná v tom, že vám poskytne množstvo vzorov uloženia. S Gumideck podlahou si vyskladáte vzor podľa vlastných predstáv. Zabudnite na uloženie dosiek v jednej línii. Rôzna dĺžka dosiek umožňuje položenie podlahy v rôznych vzoroch ako sú napríklad štvorce, šijón, tehly, prepletené riadky, špirála a rôzne iné.

Pravé drevo rozžiari každý balkón a terasu. Stačí nacvaknúť drevené dosky na konektory. S GUMI podlahou nezostávajú medzi doskami medzery ako pri klasickej montovanej podlahe. Podlaha je testovaná v extrémnych poveternostných podmienkach, je naolejovaná prírodnými olejmi, a tiež naimpregnovaná.

Podlaha už nemusí byť nudná. Zmeňte vzhľad vašej terasy kedykoľvek budete chcieť.

www.gumideck.sk

Zdroj: Gumideck.sk